ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Кредит NIBE

Акція завершена!

Кредит NIBE

КОМПАНІЯ NIBE, ЛІДЕР ПРОДАЖІВ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ В УКРАЇНІ, США, КАНАДІ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СОЮЗІ, ПРОПОНУЄ ІННОВАЦІЙНЕ ФІНАНСУВАННЯ ПОКУПКИ ТЕПЛОВОГО НАСОСУ:

  1. Початковий платіж становить 50% або більше (на вибір Покупця) від вартості Теплового насосу NIBE та аксесуарів;
  2. Частина вартості Теплового насосу і аксесуарів, що залишилася, фінансується Продавцем на умовах товарного кредиту строком на 12 місяців;
  3. Встановлений на початку опалювального сезону Тепловий насос відразу істотно зменшує платежі Покупця за опалення, гаряче водопостачання, нагрів басейну тощо. Сума відсотків за товарний кредит менше ніж сума зекономлених, за рахунок використання Теплового насосу, коштів, що дозволяє Покупцеві прискорено виплатити товарний кредит.

 

Акція передбачає купівлю:

– будь-якого ґрунтового теплового насосу NIBE (57 моделей);

– будь-якого повітря / вода теплового насосу NIBE (14 моделей);

– пов’язаних аксесуарів та автоматики NIBE; бойлерів, буферних ємностей та «розумних баків» NIBE BIAWAR; геотермальних систем «ЦЕНТР НІБЕ».

Між Покупцем та Продавцем укладається договір про продаж товару в кредит з розстрочкою платежу, в гривні, з фіксацією термінів та розмірів платежів. Дострокова виплата товарного кредиту можлива, без штрафних санкцій. Право власності переходить до покупця в момент фізичного отримання товару. Заставою за кредитом є товар.

Покупець сплачує Продавцеві проценти за користування кредитом в розмірі значно меншому, ніж розрахункова економія Покупця на опаленні, гарячому водопостачанні тощо. Наприклад:

  • при терміні окупності теплового насосу 5 років – щомісячна економія Покупця складе 100% / 5 / 12 = 1,67% вартості теплового насосу (де: 100% – вартість товару, 5 – кількість років окупності, 12 – кількість місяців у році);
  • відсотки по кредиту складають 1% в місяць від тіла кредиту, або при початковій оплаті 50% теплового насосу – 0,5% від вартості теплового насосу в місяць;
  • з огляду на термін проведення Акції – на початку опалювального періоду – економія на опаленні складе 3,34%, що дозволяє Покупцеві не тільки виплачувати відсотки, а й прискорено виплачувати тіло кредиту.

Акція призначена для покупців – фізичних осіб, які купують тепловий насос у офіційного партнера NIBE – монтажної компанії.

Можлива участь покупця – фізичної особи в європейській програмі IQ energy

Ліміт акційних теплових насосів – 30 штук, термін проведення Акції – до 30 грудня 2019 року.

Дзвоніть зараз +38 (067) 100-12-74 +38 (050) 100-12-74

Купуй вигідно

або

Зателефонуйте мені

Безкоштовно

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.