ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Найкращі твердопаливні котли тривалого горіння

Як правильно обрати котел тривалого горіння? В цьому матеріалі ми розглянемо найпопулярніші моделі котлів тривалого горіння українського ринку.

Найкращі твердопаливні котли тривалого горіння

Особливості котла тривалого горіння: 

  • Дрова в таких котлах не горять одночасно у всьому об’ємі. Горить тільки верхній шар, зверху до низу, товщиною 15-25см. За принципом свічки. Спалюючи шар за шаром починаючи з верхніх шарів просуваючись до дна, котел забезпечує необхідну кількість тепла протягом 16-36 год на дровах і до 144 год на вугіллі. Тому вставати вночі і підкидати дрова не потрібно;
  • Акумуляційна ємність не потрібна. Це суттєво економить бюджет (від 15 до 40 тисяч гривень);
  • Мають високий ККД;
  • Підходять для різних видів палива – дрова/вугілля//брикети;
  • Котли тривалого горіння НЕ вибухонебезпечні. При аварійній ситуації, якщо котел закипає, конструктивно неможливо, щоб його розірвало. Найгірше, що з ним станеться – внутрішня стінка теплообмінника зігнеться всередину. Котел, швидше за все, не вдасться відновити, але ви та члени вашої сім’ї, залишитесь в безпеці. 

Найпопулярніші котли тривалого горіння:

 

SwaG

Найкращі твердопаливні котли тривалого горіння

Найперше, що кидається в очі – його великий розмір та вага. Це зумовлено тим, що котел дійсно зроблений з 4мм сталі. Тому він тяжчий за конкурентів. Компанія ЕкономТепло рекомендує його тим, хто хоче, щоб котел на одному завантаженні горів якомога довше. Чим більша камера згоряння, тим більше туди поміститься дров, і тим довше котел горітиме на одному завантаженні палива. 

Тривалість горіння: 16-36 годин на дровах;

Ефективність: ККД більше 91%;

Надійність: Виробник дає гарантію на котел – 5 років. А цим можуть похвалитись не усі закордонні виробники;

Зручність експлуатації: Котел не потребує частої загрузки палива, що, в свою чергу, дозволяє жити своїм життям: ходити на роботу, не вставати вночі і тд. 

Neus

Найкращі твердопаливні котли тривалого горіння

Перевага цього котла, в першу чергу, в ціні. Він доступніший, ніж SwaG. В Neus гарне виконання, виробляється на одному з найбільших заводів України. 

Тривалість горіння: 14-24 годин

Ефективність: ККД близько 89%

Надійність: Дно оброблено жаростійким бетоном. Гарантія 3 роки

Зручність експлуатації: Має дверцята невеликих габаритів, важче завантажувати паливо. Але за свою ціну котел надає найкращу якість. 

Candle

Найкращі твердопаливні котли тривалого горіння

Раніше це був литовський бренд, але тепер котел виготовляється у Львові. Технічні характеристики Candle і Neus майже однакові. Виробники заявляють, що ці два котли мають по 4мм сталі, та на нашу думку, це не так. Це можна легко перевірити, порівнявши ці котли зі SWaG. Найбільша перевага Candle – це зовнішній вигляд. Він дійсно класно виглядає

Тривалість горіння: 14-24 год

Ефективність: ККД до 89%

Надійність: гарантія 3 років

Зручність експлуатації: Попіл не заважає процесу горіння. Чистити котел потрібно 1-4 рази на місяць. 

Висновки:

На що потрібно звертати увагу при виборі котла тривалого горіння: товщина, вага, срок гарантії, об’єм камери згорання та наявність сервісних центрів. Від цих характеристик залежить ціна котла. 

Задоволення від якісної роботи котла триває значно довше, ніж радість від низької ціни. 


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74 +38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ


Comments are closed.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.