ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Бойлери непрямого нагріву

Бойлери непрямого нагріву

Тут ми поговоримо про бойлери непрямого нагріву. Що це таке і з чим його їдять. Зразу хочу попередити, що публікація пишеться доступною простою мовою, зрозумілою кожній людині, яка не є фахівцем по теплотехніці.

Бойлери непрямого нагріву

І так, бойлер непрямого нагріву, наприклад, Drazice (Дражіце) чи Elektromet (Електромет). Чим такий бойлер кращий від газового? Скажімо так, забігаючи на перед, – він безумовно кращий від усіх інших і ось чому:

По-перше: бойлери непрямого нагріву кращі від електричних бойлерів тим, що вони можуть нагріватися не тільки від електрики, але й від газу, від твердопаливного котла і від сонця.
По-друге: вам не обовязково, для того, щоб приготувати собі теплу воду, маючи бойлер непрямого нагріву, купувати  двофункціональний газовий котел, який є значно дорожчим від однофункціонального.

По-третє: такий бойлер можна нагрівати як газовим котлом, так і твердопаливним (котлом на дровах), а також сонячними колекторами.

По-четверте: його  значно швидше можна нагріти з допомогою джерела, яке Ви використовуєте  у себе вдома (газовий, твердопаливний котли або сонячні колектори), тому що це джерело опалення розраховане на опалення цілого будинку і, наприклад, 200 літрів води нагріти в цьому випадку дуже легко.

По-п’яте: якщо ви свій дім опалюєте за допомогою твердопаливного котла і у вас, скажімо, немає газового котла, тоді літом щоб його нагрівати, бойлер непрямого нагріву, можна застосувати електрику. Як  правило майже всі бойлери непрямого нагріву укомплектовані електричними тенами. Такі бойлери називають ще комбінованими бойлерами непрямого нагріву. Варто сказати ще кілька слів про електричні тени – так звані “сухі елементи”. Звучить незрозуміло. Тепер пояснюємо: нагріваючий електричний елемент (тен) поміщено в спеціальну колбу, яка має назвичайно високу тепловіддачу. Ця колба захищає тен від корозії, так як унеможливлюється контакт з водою, а також збільшує площу нагріваючого елемента, що немаловажливо, у випадку, коли електричний тен потужністю 2 кВт за короткий час має обігріти 200 л. води. Сухий елемент забезпечує економію електроенергії та зменшує час нагріву води.

По-шосте: використовуючи  в опаленні акумуляційну ємність наприклад 1000 літрів в комплекті з бойлером, наприклад, 200 літрів, ви маєтете не 200 літрів теплої води, а майже 1000 літрів.

Далі буде…


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.