ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Бойлери (водонагрівачі)

 

 

БОЙЛЕРИ НЕПРЯМОГО НАГРІВУ
Високий попит на побутові бойлери непрямого нагріву вже вкотре підтверджує високий рівень якості та енергоефективності цього обладнання. Особливістю бойлерів цього типу є те, що вони нагріваються не самостійно, а від теплоносія, попередньо нагрітого джерелом тепла (твердопаливний або газовий котел, тепловий насос, сонячні колектори та ін..). Таким чином правильно підібраний та змонтований бойлер непрямого нагріву дозволить Вам зменшити рахунки на електроенергію, а велика місткість цих баків (від 100 до 1000 л) та прекрасна теплоізоляція за рахунок нетеплопровідних матеріалів дозволяє повністю забезпечити всі точки водопостачання необхідною кількістю гарячої води.

ЕЛЕКТРИЧНІ БОЙЛЕРИ
Відсутність гарячого водопостачання давно перестало бути проблемою, адже існує прекрасна та більш дешева альтернатива газової колонки – електричний бойлер. Він позбавить Вас від зайвих витрат, а також дозволить безпечно приймати душ, мити посуд, адже для нагріву електричні бойлери не використовують жодних горючих речовин.
Електричні бойлери бувають двох типів – накопичувальні та проточні. Накопичувальні електричні бойлери користуються більшою популярністю через те, що всередині завжди знаходиться певна кількість води, температура якої залишається в температурному режимі, що було попередньо задано. Цьому сприяють якісні теплоізолюючі матеріали баку. Зручність використання полягає у тому, що електричному бойлеру до 500 л достатньо звичайної розетки на 220 V. Вода розподіляється між кількома точками ГВП, зберігаючи при цьому хороший напір.

ПРОТОЧНІ БОЙЛЕРИ
Особливістю проточних бойлерів є їхні компактні розміри внаслідок відсутності накопичувального бака, тому його зручно використовувати у приміщеннях невеликого розміру. В залежності від типу бойлера, його можна монтувати під раковиною або над нею. Естетичність вигляду проточних бойлерів з легкістю впишеться в дизайном приміщення.
Підігрів води відбувається за рахунок електричного тена. Відповідно і об’єм проточного бойлера залежить від потужності цього тена. Головною особливістю цих бойлерів є те, що гаряча вода починає текти одночасно з відкриттям крану. Ця функція забезпечує економію електроенергії.

КОМБІНОВАНІ БОЙЛЕРИ
Назва типу цих бойлерів пов’язана з тим, що нагрівання води може бути здійснено і за допомогою теплоносія (твердопаливний або газовий котел) і самостійно, за допомогою вбудованого електричного тену. Така різноплановість комбінованих бойлерів дозволяє використовувати їх і після опалювального сезону. Тому практично відсутня можливість залишить без гарячої води впринципі! Головною перевагою комбінованого бойлера є можливість використання для різних площ: міських квартир і заміських будинків, котеджів і невеликих комерційних приміщеннях.
Тени комбінованих бойлерів можуть бути різних типів: мокрий, що безпосередньо контактує з водою, та сухий, що знаходиться в окремій колбі бойлера і не контактує з водою взагалі. Це забезпечує більшу тривалість роботи тена, оскільки відсутня можливість утворення корозії та накипу. Комбіновані бойлери мають порівняно невеликий об’єм накопичувального баку (80-200 л). Проте температура гарячої води в бойлері сягає близька 60 ºС. А за допомогою трьохходового підмішувального клапану відбувається змішування гарячої води з холодною до попередньо визначеної Вами температури (35-45 ºС), що, відповідно, супроводжується збільшенням кількості гарячої води.

Найважливіші критерії підбору бойлера:
1. Об’єм, що потрібно обирати згідно з європейськими стандартами добового використання гарячої води (70-90 л/людину).
2. Тип розміщення (підлоговий або настінний).
3. Потужність змієвика, що визначає швидкість нагріву води та їхня кількість.
4. Можливість підключення температурного датчика.
5. Матеріал, з якого вироблено бойлер.
6. Наявність магнієвого анода, який захищає внутрішній тен від окислення, корозії та утворення накипу.

Ми пропонуємо Вам бойлери різних торгових марок, адже кожен виробник має свої особливості та переваги:
1. Biawar – елітний бренд від шведського виробника Nibe, головна перевага якого – енергоефективність.
2. Reflex – бойлери німецького виробництва, що вирізняються високим рівнем ККД, натомість затрати електроенергії – мінімальні.
3. Drazice – надійні у використанні бойлери з Чехії, адже нагрівальні деталі з легкістю можна назвати довговічними.
4. SunSystem – болгарські водонагрівачі, що максимально захищені від корозій та протікання.
5. Gorenje – добірна техніка одного з найпотужніших концернів Німеччини, назва якої говорить сама за себе.

В нас Ви зможете придбати бойлери різноманітних типів за доступними цінами. Розібратися серед величезної кількості бойлерів та їхніх критеріїв Вам допоможе наш спеціаліст, тому телефонуйте просто зараз…

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.