ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Брізер TION S3

Брізер TION S3
Брізер Tion S3 – це компактна припливна вентиляція з підігрівом, очищенням повітря і розумним управлінням зі смартфона. Брізер подає свіже, чисте повітря з вулиці, ефективно провітрюючи навіть при закритих вікнах. Режим рециркуляції дозволяє очищати повітря всередині кімнати від пилу і запахів. Функція автоматичного управління заощадить час і електроенергію.
При цьому:

 • Керування зі смартфону. Підключення брізера до мобільного додатку Tion Remote.

Комплектації TION S3

SPECIAL
максимальне провітрювання

Брізер TION S3

 • Пульт керування
 • Управління через Tion Remote

Ціна: 18 400 грн

STANDART
максимальне очищення

Брізер TION S3

Ціна: 18 900 грн

SMART
максимальна зручність

Брізер TION S3

Ціна: 24 500 грн

PLUS
максимальна зручність

Брізер TION S3

Ціна: -грн


Керування брізером TION 3s

Керуйте брізером 3S за допомогою пульта з LCD-дисплеєм або безкоштовного мобільного додатку MagicAir.

Скачайте додаток MagicAir в Google Play або App Store і встановіть на свій смартфон.

Брізер TION S3

Зверніть, будь ласка, увагу, що додаток Tion Remote працює з більшою частиною смартфонів, що випускаються, але не є гарантованим способом управління брізером. Підключення брізера до мобільного додатку Tion Remote за допомогою смартфона Meizu M2, деяких моделей брендів Samsung, Xiaomi, Honor і Huawei на операційній системі Android 8.0 і 9.0 може бути недоступно. Причина може бути пов’язана з версією модуля Bluetooth смартфона і операційною системою.

При виникненні проблеми з підключенням рекомендуємо оновити програмне забезпечення смартфона до останньої версії, перевстановити мобільний додаток і повторно виконати підключення. Якщо вищенаведені дії не допомогли, то можливість підключення до брізеру через мобільний додаток Tion Remote відсутня. Управління здійснюється за допомогою ПДУ або за допомогою мобільного додатку MagicAir через базову станцію.


Заміна фільтрів

 

 1. Фільтр первинного очищення класу G4
  Встановлено у всіх брізерах. Затримує пух, шерсть, великі частки пилу, пилку і інші забруднювачі. Рекомендується 1 раз на місяць пилососити або промивати водою без використання побутової хімії. Частота заміни – 1 раз в рік в залежності від умов експлуатації.
 2. Фільтр HEPA H11 від дрібного пилу
  Очищає повітря за медичним стандартом від найдрібніших забруднень, в тому числі алергенів: пилу, пилку, інфекцій, спор цвілі та ін. Частота заміни – 1 раз в 2 роки в залежності від умов експлуатації.
 3. Фільтр АК від шкідливих газів
  Заміна потрібна не частіше 1 разу на рік. Очищення порохотягом не допускається.

  Ціна фільтрів 2200 грн

Монтаж

Брізер TION S3

 1. ЕТАП: Вибір місця
  Брізер Tion 3S можна встановити під підвіконням, поруч з батареєю або збоку від вікна. Наявність пульта управління дозволяє вішати прилад під стелю.
 2. ЕТАП: Монтаж
  У стіні методом алмазного буріння робиться наскрізний канал, який з одного боку виходить на вулицю, а з боку приміщення збігається з отвором в приладі. Використовується обладнання з порохотягом – не буде пилу, бруду і сміття. Потім канал забору повітря тепло- та шумоізолюється і з боку вулиці закривається решіткою.
 3. ЕТАП: Підключення
  Брізер Тion 3S з’єднується з повітрозабірним каналом, фіксується на стіні і підключається до звичайної електророзетки з напругою 220В

Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.