ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Економні твердопаливні котли

Економні твердопаливні котли. Чи існують такі котли в природі? Чи дійсно твердопаливні котли такі економні? Про це та інше ми будемо розповідати далі.

Багато багато років назад, ще за часів радянської влади, були дві категорії населених пунктів: газифіковані та негазифіковані. Ті що мали газ були значно щасливішими від тих, хто не мав газу. Ці другі змушені були заготовляти дрова або вугілля. В тих древніх твердопаливних котлах (як правило вітчизняного виробництва) чи пічках були значні конструктивні недоліки, які впливали на дуже малий час горіння на одній загрузці.  Дрова потрібно було колоти на  маленькі розміри.

Зараз часи змінилися. Мати вдома окрім газового ще й хороший твердопаливний котел, це майже те ж саме, що мати хрошу іномарку чи позашляховик. І навіть ті щасливі, вірніше що були щасливі колись “володарі газу” теж переходять на твердопаливні котли, бо зараз тільки дурний буде розраховувати на газ. Ну, або якщо є дурні гроші.

Економні твердопаливні котли

¤ Каталог твердопаливні котли Економні твердопаливні котли

Економні твердопаливні котли
Все дуже просто: топиш газом вилітаєш в трубу. Топиш твердопаливним котлом-заощаджуєш.

Сучасні твердопаливні котли кардинально відрізняються від старших твердопаливних котлів. По-перше, тим, що майже всі вони імпортного виробництва. По-друге, деякі з них можуть горіти по п’ять днів без втручання людини (йдеться про пелетні котли з автоматичною загрузкою). По третє, в деяких з них майже не залишається попелу (йдеться про піролізні котли, в яких попіл вичищають раз в неділю або в раз в дві неділі).

Отже сучасні твердопаливні котли довго горять на одній загрузці, мало споживають дров, легкі в обслуговуванні, прості у використанні.

Ну і на кінець про економію. Чи може хоча б одна людина відповісти на запитання: “А скільки  коштуватиме газ через півроку, рік, три, п’ять років? Чи буде він взагалі поставлятися на Україну?

Отже сучасні економні твердопаливні котли.
За ними майбутнє.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.