Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Фотоелектричні панелі

Дана сторінка в стадії розробки.

Вибачте за тимчасові незручності.

Взнати інформацію по фотоелектричних панелях
Ви можете за телефонами:

+38 (067) 988-22-84;
+38 (099) 000-52-34;

Дзвоніть!


Енергетична незалежність – один з основних трендів 21 століття, енергетичні ресурси утримують тенденцію до подорожчання, а сучасні технології розвиваються і у нас представляється можливість, або повністю відмовитися від комунальної енергії або значно зменшити її споживання.

Якщо ще купити тепловий насос, змонтувати твердопаливний котел тривалого горіння та встановити сонячні колектори на опалення, то ви здобудете повну незалежність від зовнішніх джерел енергопостачання.

Сонячні батареї – винахід, що допоміг багатьом домогосподарствам стати повністю автономними або збільшити свою енергетичну свободу. Сонячні фотопанелі були винайдені в середині IXX століття, з того часу технології значно покращилися, а сонячні батареї стали досить доступним продуктом. У багатьох західних країнах діють програми підтримки домогосподарств, які використовують енергію сонця, що значно покращує екологічну ситуацію в цих державах.

Складові частини сонячної електростанції:

  • сонячні панелі – акумулюють сонячне світло і трансформують його в електрику
  • контролер – забезпечує роботу всієї системи, контролює акумулятор, рівень заряду, не допускає перезаряду і втрати енергії в нічний час
  • інвертор – перетворює напругу мережі 220 в
  • акумулятори – накопичують зібрану за день електричну енергію.

Великим плюсом сонячних енергосистем є легкість в обслуговуванні і довговічність, єдине що потрібно робити для збереження ККД системи, це кілька разів в рік очищати панелі від забруднення. Існує два найбільш популярних і ефективних типи сонячних панелей:

  1. Монокристалічні – мають будову з монокристалів кремнію, вважаються найбільш ефективними оскільки мають високий ККД.
  2. Полікристалічні – їх структура трохи поступається за кількістю генерованої енергії, монокристалам, але вони мають нижчу вартість, тому такі сонячні панелі користуються великим попитом.

Сонячні фотопанелі на базі монокристалів володіють якісно високим коефіцієнтом корисної дії, і для забезпечення будинку достатньою кількістю енергії, їх потрібно менше, ніж полікристалічних. Але, якщо Вам площа дозволяє розмістити велику кількість панелей, тоді для повного енергозабезпечення будинку можна використовувати й полікристалічні сонячні панелі.

Сонячні батареї купити вигідно, адже вони постійно генерують електрику, не потребують особливого догляду і дозволяють продавати зайву електрику енергетичним компаніям. З часом сонячні панелі будуть генерувати більшу частину електроенергії в світі. Якщо Ви цінуєте автономність, тоді сонячні батареї купити необхідно. Слід зазначити, що український клімат відмінно підходить для успішної роботи невеликих домашніх сонячних електростанцій. Відомо, що високі температури знижують ККД сонячних батарей, так як в наших кліматичних умовах жарких днів значно менше, аніж теплих, можна вважати, що ККД буде максимально високим.

Сонячні батареї дуже вигідна інвестиція у майбутнє, яка дозволить зберегти Ваш бюджет, забезпечить стабільне енергопостачання, а при надлишку виробленої електроенергії дозволить ще й заробити на її продажі.

Економ Тепло пропонує Вам сонячні системи від кращих виробників з високими показниками енергетичної ефективності. Компанія Економ Тепло надає можливість купити сонячні батареї високої якості виключно від надійних виробників.

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам

Залишити відгук