ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Газові котли Baxi

Настінні конденсаційні котли Baxi:

Baxi Duo-Tec Compact

duotec_compact_24

Baxi Luna Duo-Tec

duotec_compact_24

Baxi Luna Platinum

baxi-luna-platinum

Baxi Nuvola Platinum

baxi-luna-platinum

Baxi Nuvola Duo-Tec

baxi_nuvola_duo_tec

Парапетні настінні газові котли Baxi:

Baxi Main 5

main-5

Baxi ECO Compact

main-5

Baxi ECO Four

eco-four

Baxi Luna 3

baxi-luna-3

Baxi Luna 3 Comfort

Luna-3-Comfort

Baxi Nuvola 3 BS

Nuvola-3-BS

Baxi Nuvola 3 Comfort

Nuvola-3-Comfort

Настінні димохідні газові котли:

Baxi ECO Compact

main-5

Baxi ECO Four

eco-four

Baxi Luna 3

baxi-luna-3

Baxi Luna 3 Comfort

Luna-3-Comfort

Baxi Nuvola 3 BS

Nuvola-3-BS

Baxi Nuvola 3 Comfort

Nuvola-3-Comfort

Купити газовий котел Baxi

Як зекономити на опалюванні? Це, здавалось, би майже неможливим завданням, особливо в ситуації, коли ціни на нього стають щораз вищими. Проте, завдяки стрімкому розвиткові технологій та постійному вдосконаленні виробниками своєї продукції, опалювати і не переплачувати зайвих коштів стає реальністю.

Одним із безперечних лідерів сучасного виробництва є компанія Baxi, яка відома своїми економними котлами. В чому ж перевага газових котлів Baxi?

Baxi – італійські котли, які підходять для опалювання житлових будинків, квартир, офісних приміщень і т.д. основними перевагами цього виробника можна вважати:

  • Високий рівень продуктивності: ККД більше 100 %;
  • Економічність завдяки глибокій модуляції полум’я;
  • Зручна установка;
  • Гарантія якості 2 роки;
  • Безшумність.

Купити котел в Україні виробництва Baxi дуже вигідно: коефіцієнт корисної дії такого котла гарантує повне використання наданих ресурсів. Як це відбувається?

Згоряння газу передбачає утворювання енергії, а разом з нею і вуглекислого газу та конденсату. Завдяки високій температурі вода перетворюється на пар та виводиться разом із іншими речовинами та деякою тепловою енергією назовні. Проте. Якщо цю енергію спрямувати у потрібному напрямку коефіцієнт корисної дії підвищується до 100% і вище. Раціональне використання газу – основний показник ефективності газового котла.

Заснувалась компанія у 1866 році у Великобританії. Основною метою створення холдингу було виготовлення обладнання для гарячого водопостачання та опалювання для населення.

На даний момент, котли виготовляються на італійському заводі Baxi SPA.

Основним секретом успіху компанії є стратегічний підхід до реалізації продукції: у виробництво обладнання постійно долучаються спеціалісти та застосовуються інноваційні рішення, які роблять продукцію Баксі не схожою на жодні інші аналоги. Компанія дослухається до потреб та смаків свого користувача, завдяки чому заслужила популярність у всьому світі.

За даними експертів, котли італійського виробництва Баксі знаходяться на третьому місці професійних виробників опалювальної техніки у всьому світі.

Котли Баксі – лідер продажів компанії. Розрізняють такі газові котли цього виробника: настінні конденсаційні котли, настінні турбовані котли, настінні димохідні котли підлогові конденсаційні котли, підлогові турбовані котли, підлогові димохідні котли.

Купити котел чи купити бойлер від європейського лідера в Україні можна на сторінці компанії Економтепло. Ми забезпечуємо найкращий сервіс обслуговування систем опалювання та надаємо найбільший вибір котлів на дровах із доставкою по Україні.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.