ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Газові котли Protherm

Настінні конденсаційні газові котли Protherm:

Protherm Lynx Condens MKV

mkv-protherm

Protherm Lynx Condens MKO

mkv-protherm

Парапетні настінні газові котли Protherm:

Гепард MTV

protherm-gepart

Пантера KTV

protherm-pantera-ktv

Рись Lynx

protherm-lynx

Настінні димохідні газові котли Protherm:

Гепард MOV

protherm-gepart

Пантера KOV

protherm-pantera-ktv

Котли Protherm

Виробництво опалювальної техніки – непростий процес, який вимагає не лише ретельного слідкування за виробництвом, можливості прислухатися до потреб користувачів та постійно вдосконалювати обладнання для забезпечення максимальної ефективності, функціональності, надійності продукції, що поєднається із економічним виробництвом.

На ринку опалювальної техніки особливе місце посідають газові котли купити в Україні. Газовий котел – найкращий варіант автономного опалювання для дому, дачі, котеджу, промислових та громадських об’єктів.

Відомий виробник опалювальної техніки Protherm широко проводить свою діяльність в Україні: уся продукція цього виробника забезпечена належним сервісом і працівниками, які пройшли спеціальне навчання із обслуговування котлів Protherm.

Початок виробництва почався у 1991 році і зараз асортимент продукції нараховує 95 одиниць, а Protherm зараз – затребуваний постачальник опалювальної техніки у багатьох країнах світу, включаючи Україну.

Основною перевагою даного виробника є сучасне обладнання, яке допомагає виготовляти найбільш якісні котли купити, які можна уже в більш ніж 25 країнах світу із гарантією від виробника н 2 роки користування. Такі котли – є системами підвищеного комфорту для опалювання та гарячого водопостачання. Компанія надає сервісне обслуговування по всій країні та постійно працює над оновленням власної техніки та розвитком технологій, за що нагороджена не одним міжнародним сертифікатом якості.

Характеристиками котлів Protherm є:

 • Надійність;
 • Безпека;
 • Беззаперечна якість;
 • Високоякісний сервіс;
 • Технічне забезпечення;
 • Високий рівень ККД;
 • Економічність споживання палива.

Protherm – це європейська якість та розумна ціна. Protherm випускає одноконтурні та двоконтурні котли, які за типом установки поділяються на: підлогові та навісні.

Комплексний підхід до виготовлення та реалізації продукції приніс Словацькій компанії Protherm заслужену любов користувачів. Тому купити котел Protherm в Україні можна лише у компаній-партнерів, що пройшли спеціальне навчання.

Компанія Економтепло пропонує настінні турбовані котли, настінні димохідні котли, настінні конденсаційні котли, підлогові чугунні димохідні котли виробництва Protherm із доставкою по Україні.

Також ми пропонуємо шведські теплові насоси NIBE, які займають лідерство на ринку теплових насосів в Європі та США.

Наші працівники завжди готові надати Вам фахову консультації із вибору, встановлення та експлуатації котлів, а також у нас Ви знайдете усю необхідну інформацію із питань догляду та особливостей використання різних типів котлів. Якісне опалювання – це Економтепло.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.