Кожен кіловат має значення

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
 • ua
 • ru

Газові котли Saunier Duval

Парапетні настінні газові котли Saunier Duval:

Saunier Duval Themaclassic

thema-classic

Saunier Duval Isotwin

isotwin

Saunier Duval Isofast

isofast

Настінні димохідні газові котли Saunier Duval:

Saunier Duval Themaclassic

thema-classic

Saunier Duval Isotwin

isotwin

Saunier Duval Isofast

isofast

Купити котел Saunier Duval в Україні

Купити котел для опалювання приватного будинку, громадського чи промислового приміщення – непросте завдання для кожного. Велетенський вибір виробників, цін та функцій дозволяють вибрати найкращий варіант саме для Вашого приміщення.

Відомий французький виробник Saunier Duval заслужено користується популярністю у споживачів. Свою роботу компанія розпочала із 1907 року та першою в історії котлів представила настінний двоконтурний газовий котел та фактично стоять біля самих витоків європейської історії опалювання.

Основною метою компанії є забезпечення максимального комфорту в домі тому працівники постійно займаються дослідженнями та впровадженням нових розробок у звичні котли.

Але через високу вартість газу газові котли поступово покидають лідерство серед основного джерела системи опалення. Зараз багато людей хочуть купити теплові насоси Nibe, які є набагато економнішими за традиційні газові котли.

Пріоритетними показниками якості своєї продукції, Дюваль вважають:

 • Надійність;
 • Безпеку;
 • Сучасність;
 • Зрозумілість користування;

На сьогодні, Saunier Duval – один із найбільших постачальників котлів та частина Vaillant Groupвсесвітньо відомим виробником автономних систем опалювання та водопостачання. Такі котли прості в управлінні, легко встановлюються та додатково комплектуються шаблонами для встановлення та зрозумілою документацією. Saunier Duval відрізняються стильним дизайном, який чудово впишеться у будь-який інтер’єр.

Основним секретом успіху компанії є постійне вдосконалення продукції та відповідність потребам споживача. Головними характеристиками продукції Saunier Duval є: функціональність, ефективність та стильний дизайн.

Газове опалювання – найпоширеніший вид опалювання в Україні, тому газовий котел купити тут зовсім нескладно. Проте, обрати якісну продукцію, яка одночасно могла б гарантувати безпеку та надійність, не вибиваючись із загальної атмосфери приміщення – значить обирати надійних виробників із багаторічним досвідом виготовлення опалювальної техніки, якими і є Saunier Duval.

У списку переваг продукції Дюваль:

 • Наявність пульта дистанційного управління;
 • Надійна газова горілка;
 • Зручна панель управління;
 • Фільтр на вході холодної води;
 • Мідний теплообмінник;
 • Спеціальний датчик вимірювання тиску.

Плануєте купити котел Saunier Duval у Львові чи з доставкою по Україні? Компанія Економтепло із радістю представляє настінні турбовані котли, настінні димохідні котли, настінні конденсаційні котли цього виробника із гарантією на 2 роки.

У нас – широкий вибір опалювальної техніки за найкращими цінами від відомих виробників, фахові консультації спеціалістів, які допоможуть Вам вибрати саме той котел, який буде задовольняти потреби Вашого приміщення.

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам

Залишити відгук