ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
Працюємо з приватними будинками, квартирами, малим та середнім бізнесом
header

Надаємо послуги у наступних областях:

Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Волинська, Івано-Франківська

 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Газові котли

 

Настінні конденсаційні газові котли

.

Парапетні настінні газові котли

.

Настінні димохідні газові котли

все що Вам потрібно у нас є !

Доставка в будь-яке місто України

все що Вам потрібно у нас є !

Якщо до будинку підведено газопровід, то оптимальним вибором опалювального обладнання є побутовий газовий котел.

Котли газові мають ряд переваг:

 1. Простота в експлуатації: газ магістральний подається постійно.
 2. Доступне паливо для досягнення високого ККД.
 3. Можна обігріти площу приміщення великого розміру.

Такі недоліки:

 1. Для установки газового котла необхідно отримати відповідні дозвільні документи.
 2. Необхідний димохід і добре провітрюване приміщення

Побутові котли бувають:

– настінні газові котли;

– традиційні стаціонарні, встановлювані на підлогу – підлогові газові котли.

Конденсаційні газові котли, одноконтурні (тільки для обігріву приміщення) і двоконтурні газові котли (для обігріву приміщення і приготування гарячого водопостачання ГВП).

У традиційних підлогових газових котлах теплообмінник зроблений з чавуну або сталі. Сталеві – легше, не бояться ударів при транспортуванні. У чавунних товстіший теплообмінник, що дозволяє продовжити термін його служби, але є більш крихким.

Настінні газові котли – це комплексний опалювальний прилад, в якому міститься не тільки нагрівач, теплообмінник і регулятор управління, а також один або два циркуляційних насоси, термометр, манометр, розширювальний бак, система безпеки і т.д.

Головною відмінністю, в більшості випадків, між настінними котлами і підлоговими котлами є матеріал, з якого виготовлений теплообмінник. У настінних котлах це мідь, а в стаціонарних традиційних – або сталь, або чавун.

Котли діляться за способом викидання опрацьованих газів на моделі з природною та примусовою тягою.

Вихідні гази в котлах з примусовою тягою відводяться назовні через димохідну трубу за допомогою вентилятора, вбудованого в котел. Газові котли з природною тягою вимагають наявність димоходу. Загалом, чим вище буде димохід, тим краще буде тяга. Існують також моделі побутових газових котлів з коаксіальним димоходом. Такий димохід – це двошарова труба, по одному каналу до котла потрапляє необхідне для горіння повітря (при цьому в приміщенні, де стоїть котел, кисень не згорає), а по іншому – відводяться назовні продукти згоряння. Відповідно до стандарту такі котли можна використовувати навіть для опалення міських квартир в багатоквартирному будинку.

Увагу слід звернути на особливості газових котлів:

1) На економічність газового котла

Коефіцієнт корисної дії (ККД) більшості сучасних побутових газових котлів іноземного виробництва знаходиться в межах максимально техніко-можливому рівні – 91-94%. Діапазон зміни ККД вітчизняних побутових котлів опалення досить широкий: від 80 до 90% залежно від виробника і типу палива. Можна підрахувати, що через деякий час економічний газовий котел окупить витрачені кошти і почне щорічно “заробляти” Вам певну суму, і навпаки.

2) На надійність газового котла

Безпека перш за все визначається надійністю автоматики пальників. Газоавтоматика в дешевих котлах недосконала і ненадійна. Електричні і механічні дефекти цієї апаратури змушують виробників побутових газових котлів забороняти експлуатацію опалювальних котлів без постійної присутності людини.3) На аппаратуру регулирования

использование полезной мощности Вашего котла в зависимости от отопительной схемы помещения, вида нагрузки и параметров (сезонная, постоянная, с суточным графиком или “пиковая” и т.д.) различных потребителей тепла.

Установка необхідної автоматики управління і регулювання забезпечить:

 • підтримання оптимального рівня температури в приміщенні при будь-якій зовнішній температурі, незалежно від вашої постійної присутності;
 • оптимальну підтримку рівня температури гарячої води, готовності і системи ГВП при будь-якому графіку водокористування;
 • використання корисної потужності Вашого котла залежно від опалювальної схеми приміщення, виду навантаження і параметрів (сезонна, постійна, з добовим графіком або “пікова” тощо) різних споживачів тепла.

Компанія-ЕКОНОМТЕПЛО

Чому варто купувати продукцію у нас

Газові котли

Компанія-ЕКОНОМТЕПЛО

Сучасні газові котли, завдяки використанню новітніх технологій, економно використовують газ.

Виникли питання? Дзвоніть!
‎+38 (067) 100-12-74;
‎+38 (050) 100-12-74;

Безкоштовно

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук