ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Газові котли

Газові котли – це сучасне високотехнологічне джерело опалення, що працює на природному газі. Компанія ЕкономТепло пропонує ознайомитись з каталогом газових котлів відомих світових брендів та українського виробництва. Також компанія релаізує монтаж газових агрегатів для своїх замовників. Якщо до будинку підведено газопровід, то оптимальним вибором опалювального обладнання є побутовий газовий котел.

Настінні конденсаційні газові котли

.

Парапетні настінні газові котли

Настінні димохідні газові котли

Підлогові газові котли

все що Вам потрібно у нас є !

Доставка в будь-яке місто України

все що Вам потрібно у нас є !

Котли газові мають ряд переваг:

 1. Простота в експлуатації: газ магістральний подається постійно.
 2. Доступне паливо для досягнення високого ККД.
 3. Можна обігріти площу приміщення великого розміру.

Такі недоліки:

 1. Для установки газового котла необхідно отримати відповідні дозвільні документи.
 2. Необхідний димохід і добре провітрюване приміщення

Побутові котли бувають:

– настінні газові котли;

– традиційні стаціонарні, встановлювані на підлогу – підлогові газові котли.

Конденсаційні газові котли, одноконтурні (тільки для обігріву приміщення) і двоконтурні газові котли (для обігріву приміщення і приготування гарячого водопостачання ГВП).

У традиційних підлогових газових котлах теплообмінник зроблений з чавуну або сталі. Сталеві – легше, не бояться ударів при транспортуванні. У чавунних товстіший теплообмінник, що дозволяє продовжити термін його служби, але є більш крихким.

Настінні газові котли – це комплексний опалювальний прилад, в якому міститься не тільки нагрівач, теплообмінник і регулятор управління, а також один або два циркуляційних насоси, термометр, манометр, розширювальний бак, система безпеки і т.д.

Газові котли передають теплово енергію в контури радіаторів та теплих підлог.

Головною відмінністю, в більшості випадків, між настінними котлами і підлоговими котлами є матеріал, з якого виготовлений теплообмінник. У настінних котлах це мідь, а в стаціонарних традиційних – або сталь, або чавун.

Котли діляться за способом викидання опрацьованих газів на моделі з природною та примусовою тягою.

Вихідні гази в котлах з примусовою тягою відводяться назовні через димохідну трубу за допомогою вентилятора, вбудованого в котел. Газові котли з природною тягою вимагають наявність димоходу. Загалом, чим вище буде димохід, тим краще буде тяга. Існують також моделі побутових газових котлів з коаксіальним димоходом. Такий димохід – це двошарова труба, по одному каналу до котла потрапляє необхідне для горіння повітря (при цьому в приміщенні, де стоїть котел, кисень не згорає), а по іншому – відводяться назовні продукти згоряння. Відповідно до стандарту такі котли можна використовувати навіть для опалення міських квартир в багатоквартирному будинку.

Увагу слід звернути на особливості газових котлів:

1) На економічність газового котла

Коефіцієнт корисної дії (ККД) більшості сучасних побутових газових котлів іноземного виробництва знаходиться в межах максимально техніко-можливому рівні – 91-94%. Діапазон зміни ККД вітчизняних побутових котлів опалення досить широкий: від 80 до 90% залежно від виробника і типу палива. Можна підрахувати, що через деякий час економічний газовий котел окупить витрачені кошти і почне щорічно “заробляти” Вам певну суму, і навпаки.

2) На надійність газового котла

Безпека перш за все визначається надійністю автоматики пальників. Газоавтоматика в дешевих котлах недосконала і ненадійна. Електричні і механічні дефекти цієї апаратури змушують виробників побутових газових котлів забороняти експлуатацію опалювальних котлів без постійної присутності людини.

3) На апаратуру регулювання

Використання корисної потужності Вашого котла в залежності від опалювальної схеми приміщення, виду навантаження і параметрів (сезонна, постійна, з добовим графіком або “пікова” тощо) різних споживачів тепла.

Установка необхідної автоматики управління і регулювання забезпечить:

 • підтримання оптимального рівня температури в приміщенні при будь-якій зовнішній температурі, незалежно від вашої постійної присутності;
 • оптимальну підтримку рівня температури гарячої води, готовності і системи ГВП при будь-якому графіку водокористування;
 • використання корисної потужності Вашого котла залежно від опалювальної схеми приміщення, виду навантаження і параметрів (сезонна, постійна, з добовим графіком або “пікова” тощо) різних споживачів тепла.

Компанія-ЕКОНОМТЕПЛО

Чому варто купувати продукцію у нас

Газові котли

Компанія-ЕКОНОМТЕПЛО

Сучасні газові котли, завдяки використанню новітніх технологій, економно використовують газ.

Виникли питання? Дзвоніть!
+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Безкоштовно

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.