ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Buderus

Buderus Logamax U072

buderus-u072

 IQ
В нашому побуті газові настінні котли з’явилися не так давно. Їх можна назвати міні-котельня.В одному невеликому корпусі компактно розміщуються і пальник, і теплообмінник, і керуючий пристрій. У більшості моделей вмонтований циркуляційний насос, один або два, розширювальний бак, термометр, манометр, автоматика безпеки настінного котла і ще багато інших складових, все це разом і є сучасною котельнею.
Газові котли Будерус, відгуки про які говорять тільки на користь бренду, допоможуть заощадити чимало коштів завдяки широкому модельному ряду. Доступна вартість малопотужних настінних газових котлів дозволить зробити раціональне придбання для невеликого приміщення.
Тепер саме про одноконтурні і двоконтурні настінні газові котли. Потужність котлів коливається від 12 і до 35 кВт. Приміщення, які можна нагріти за допомогою такого пристрою і забезпечити гарячою водою, теж різні – починаючи від 50 до 350 квадратних метрів.
Отже, газові котли Buderus, як і більшість продуктів німецького виробництва, мають безліч переваг. Простота в експлуатуванні та компактні розміри — це перші плюси, які варто відзначити. Корпус котла настільки малий, що складно уявити, як всі компоненти такої міні-котельні могли в ньому вмонтуватися.
Газові котли настінні Будерус — це просто вдала знахідка для власників невеликих будинків і квартир. Непотрібно ніякого обладнання окремого приміщення, будівництва прибудов, чого вимагають автономні котельні станції.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.