Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Парапетні підлогові газові котли

Baxi_150x150

Парапетні підлогові котли

Купити котел в Україні – завдання непросте. Визначитись із тим, що пропонують нам виробники та вибрати саме той тип опалювання, який буде ефективним та, що важливо, економічним впродовж років дійсно непросто. На жаль, із традиційними котлами на дровах пов’язані не найкращі асоціації, адже перші підлогові чавунні котли – це масивні і зовсім не симпатичні конструкції, уявити які у сучасному домі важко. Окрім того, котел зазвичай – це ще і дим, запах, тому купити котел недорого видається поганою думкою.

Абсолютною протилежністю цим уявленням є сучасні котли. Лідером продажів опалювальної техніки є парапетний підлоговий котел, який як ніщо інше доводить: опалювальна техніка може і має бути зручною та сучасною.

Парапетні котли характеризуються тим, що не використовують кисень приміщення і, відповідно, ніяких викидів від нього немає.

Набагато екномнішими є сучасні настінні конденсаційні котли, які мають ККД до 108%.

Першою перевагою парапетного котла є його безпечність. Парапетні котли володію герметичними камерами згоряння, завдяки чому вважаються одними із найбезпечніших варіантів опалювання. Викид продуктів згоряння відбувається завдяки зовнішній стіні приміщення та не потребує додаткового встановлення димарів.

Друге – це енергонезалежність котла. Парапетний підлоговий котел працює завдяки газу і не потребує додаткового підключення до електромережі. Разом із таким котлом, Ви зможете економити витрати, адже споживання газу котла доволі низьке, а тепловіддача навпаки висока.

Також ці котли можуть працювати в парі з бойлерами непрямого нагріву та котлами на дровах тривалого горіння тим самим економлячи Ваші кошти.

Третє – сучасний вигляд та зручність експлуатації. Розробники з року в рік працюють над спрощенням конструкції парапетного котла і зараз він набув стильного вигляду та компактних розмірів. Зручність та зрозумілість використання котла виводиться на перше місце у розробці пристроїв.

Шалена популярність парапетних газових котлів зумовлена такими чинниками:

  • Невисока вартість;
  • Зручні розміри;
  • Можливість встановлення у багатоквартирних будинках;
  • Можливість забезпечення гарячої води.

Не менш важливим фактором є вибір бренду. Виробники двоконтурних димохідних котлів – це та складова, від якої залежить функціональність пристрою, його безпека, вигляд, та, безперечно, якість.

Buderus Vaillant Viessmann Baxi Ferroli Electrolux Saunier Duval Protherm  є тими брендами, які виготовляють котли не перший рік і у якості яких встигли переконатись користувачі в Україні та поза її межами.

Купити якісний газовий котел хоч і непросто, проте можливо. Компанія Економтепло із радістю пропонує свої послуги: ми гарантуємо фахову консультацію та допомогу у виборі настінного конденсаційного котла, а також широкий асортимент надійних котлів від провідних виробників.

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам

Залишити відгук