ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Підлогові конденсаційні газові котли

Buderus_150x150

Vaillant_150x150

Baxi_150x150

Protherm_150x150

Підлогові конденсаційні котли.

В сучасних умовах дуже хочеться використовувати всі можливості на максимум. Це ж стосується і систем опалювання і з часом просто високого рівня ККД у 70-80% чи навіть 90 % стає недостатньо. Бажання того щоб техніка цілком виправдовувала свою вартість цілком справедливе і навіть із цим виробники впорались.

Підлогові конденсаційні котли – унікальне технічне творіння, яке дозволяє досягати 110 % ККД чим зумовило не тільки очікуваний подив та недовіру, але і популярність серед користувачів газових котлів.

Конденсаційний котел має, мабуть, найбільш унікальну конструкцію із усіх інших доступних видів цього опалювання. Конденсаційний підлоговий котел – це новітня технологія в опалювальній техніці.

Вони характеризуються:

  • Тривалішим терміном експлуатації у порівнянні зі звичайними котлами;
  • Вищий діапазон потужності та конфігурації;
  • Вищий на 10-20% ККД;

Секрет конденсаційного котла у схемі його дії. У звичайних настінних парапетних котлах традиційно встановлюється один теплообмінник. У конденсаційних котлах теплообмінників два. Перший теплообмінник працює за тим самим принципом, що і у звичайних настінних димохідних котлах, тобто, паливо згоряє, а тепло від цього нагріває поверхню теплообмінника. Другий теплообмінник отримує тепло із того ж джерела, проте, його теплоносій іде зі зворотної магістралі.

Основною причиною чому звичайні чавунні димохідні підлогові котли не можуть досягнути максимального результату – це витрати тепла разом із конденсатом, яке просто втрачається.

Конденсаційні котли роблять своєрідне повернення вологи разом із енергією, яку вона несе. Саме це і забезпечує незвично високий рівень ККД конденсаційним котлам.

Купити конденсаційний підлоговий котел, керуючись лише цими знаннями буде недостатньо. Вибрати котел необхідно зважаючи на матеріал, з якого виготовлений теплообмінник: недобросовісні виробники можуть виготовляти їх із простого матеріалу. Щоб не допустити ржавіння конструкції, обирайте котел із теплообмінником із нержавіючої сталі.

Другий момент – це необхідність покривати пристрій спеціальними сплавами. Дотримання цих простих рекомендацій виробником гарантуватиме тривалу службу Вашого котла та тепло Вашому дому.

Також важливим моментом є правильне їх підключення в парі з сучасним котлом на дровах, щоб при догорянні палива у твердопаливному котлі тривалого горіння автоматично включався газовий котел.

А для того щоб не ризикувати із системами опалювання, обирайте котли відомих виробників, тим паче, що ціна на них не надто відрізняється від звичайних. Buderus Vaillant Viessmann Baxi Ferroli Saunier Duval Protherm – бренди, що гарантують якість своєї продукції.

Купити підлоговий конденсаційний котел у Львові та Україні можна на сторінці компанії Економтепло. Економтепло – Ваша гарантія успішної покупки!

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.