ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Монтаж джерел тепла та паливних

Паливна – це серце всієї системи опалення.

В паливній одночасно може знаходитись декілька джерел тепла, які можуть працювати окремо, послідовно чи разом.

До монтажу джерел тепла та паливних відносяться:

Монтаж теплових насосів

Монтаж теплових насосів
(ПОВІТРЯ/ВОДА, ҐРУНТ/ВОДА, ВОДА/ВОДА)

 
 

Монтаж бойлерів непрямого нагріву

Монтаж бойлерів непрямого нагріву
(сторінка недоступна)

Монтаж автоматики системи опалення

Монтаж автоматики системи опалення
(сторінка недоступна)

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ:

На етапі планування та проектування майбутньої системи опалення, дуже важливо визначитись, яке джерело тепла буде основним через певний час!

Плануючи систему опалення на базі теплового насосу чи конденсаційного газового котла – не завжди є фінансова можливість зробити все одним етапом. Часто для того, щоб якомога швидше заселитися в свою нову оселю, на початок джерелом тепла обирають недорогий газовий або електричний котел. Ні один, ні другий котел не є економними. Проте, враховуючи те, що вони не потребують великих капіталовкладень – таке рішення є доцільним.

Але не потрібно забувати! Якщо в майбутньому Ви плануєте встановити, як основне джерело тепла, сучасний низькотемпературний опалювальний прилад (наприклад, тепловий насос чи конденсаційний газовий котел), який, на відмінну від електричного котла, чи стандартного газового котла, значно економніше працює в низькотемпературних режимах (45-35ºС / 50-40ºС), то бажано, щоб система опалення була низькотемпературною (тоді не прийдеться нічого міняти).

Тільки в такому випадку Ви отримаєте сучасну та економічну систему опалення!

Якщо б основним джерелом тепла в майбутньому мав би бути твердопаливний котел, а не тепловий насос чи газовий конденсаційний котел, то по великому рахунку було б байдуже, в якому температурному режимі працюватиме система опалення (звичайно в розумних межах, наприклад, 65-55ºС).

 

P.S. Обираючи систему опалення, зважайте на майбутні джерела тепла. І навпаки, обираючи джерело тепла – відштовхуйтесь від можливостей системи опалення. А ще краще – довірте цю справу фахівцям.

Виникли питання? Дзвоніть!
+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Безкоштовно

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.