ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Наш головний напрямок діяльності

Наш головний   напрямок діяльності –  це впровадження альтернативних джерел енергії – замінників природного газу. Сюди входять: твердопаливні котли, сонячні колектори, накопичувальні акумуляційні ємності, бойлери непрямого нагріву і автоматика, яка дозволяє всім вищезгаданим агрегатам коректно і ефективно взаємодіяти і працювати.

Монтажні послуги

Наш головний напрямок діяльності
Все, що ми продаємо, починаючи від твердопаливного котла до сонячних колекторів, було випробувано спершу в   будинку  засновника нашої Компанії. Іноді деякі схеми підключення нам доводилося переробляти десятки разів  для того,  щоб досягти максимально ефективного результату, якого можна досягнути  при мінімальному вкладанні коштів.

Зараз наші фахівці, приїжджаючи до Вас до дому, не вчаться за ваші гроші, не проводять експериментів, не піддають небезпеці Вас і ваш будинок – а швидко і якісно виконують свою роботу. Окрім цього, ми допоможемо Вам  заощадити  гроші, завдяки нашим напрацюванням і величезному досвіду,  запропонуємо найкраще і за найнижчими цінами.

І все ж у нас є основний напрямок. Ми є  експертами   по підключенню твердопаливних котлів.

З  2005 року займаємося перепідключенням  твердопаливних котлів (котли на дровах) і цілих котелень по всій Україні.

Тому, якщо Ваш котел на дровах (твердопаливний котел) мало горить на одному завантаженні, не набирає температуру, димить, гасне, камера завантаження і димар в смолі – звертайтеся до нас, і ми із задоволенням Вам допоможемо.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.