ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
Працюємо з приватними будинками, квартирами, малим та середнім бізнесом
header

Надаємо послуги у наступних областях:

Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Волинська, Івано-Франківська

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Опалення! Яке краще?

Отже опалення. Тема обігріву свого житла чи робочого приміщення рано чи пізно торкається кожної людини впродовж її життя. Для нас усіх це важлива тема, одна з головних. Від опалення залежить, як це не гордо звучить,  наше виживання та здоров’я в період лютих морозів та наш комфорт в період міжсезоння. У питаннях опалення, у розробленні різноманітних систем підключення всіх її елементів,  не існує меж для вдосконалення.
Але нам би хотілося не тільки поговорити про це, а провести нашу розмову в інформативному ракурсі. Ми хотіли б викласти матеріал в цій публікації таким чином, щоб  будь-яка людина, чи то та, що перебуває на етапі планування монтажу та підключення опалення у своєму будинку і не знає з чого почати, яка взагалі не орієнтується цій темі, так і та людина, у якої вже є зроблено опалення, але за старим зразком, який вже не відповідає вимогам сьогодення, могла взяти  для себе щось корисне. Ми спробуємо розповісти Вам про все поетапно для того, що б Ви, читаючи цю публікацію, зрозуміли, що не даремно витрачаєте свій час і щоб допомогти Вам розібратися в цих специфічних питаннях. Ми бажаємо допомогти Вам отримати певні знання і зробити правильні висновки, які дозволять вам тактично та стратегічно спланувати  свої дії в майбутньому та зекономити кошти.
Хоча основна спеціалізація та напрямок діяльності нашої компанії «Економтепло» – це впровадження альтернативних джерел енергії на теренах України, але так само, ми займаємося і підбором, розрахунком та монтажем «під ключ» традиційних систем опалення будинку, а саме:
• розрахунок та монтаж  радіаторів;
• розрахунок  та монтаж теплої підлоги;
• монтаж систем водопостачання;
• монтаж внутрішньої каналізації;
• встановлення сантехніки та багато іншого.
Усі вищенаведені послуги наші фахівці роблять швидко, професійно, якісно та недорого. Роботу ми розпочинаємо з підбору найкращих матеріалів та обладнання відомих світових брендів, які б задовільнили Вас по ціні та якості. При плануванні та проектуванні монтажу систем опалення, важливо завжди брати до уваги спроможність в майбутньому цієї системи працювати в симбіозі, тобто поєднувати роботу  газового котла, електричного котла, твердопаливного котла, сонячних колекторів, навіть, можливо, теплового насосу, вітряка і т.д. Дуже важливо правильно розрахувати довжину теплотраси, діаметри труб.
Наступна інформація буде торкатися тих людей, які вже живуть у будинку та у яких вже змонтована система опалення, але вона є недосконалою та неефективною, а тому потребує реконструкції. Це може стосуватися перероблення системи розводки опалення у будинку,  системи відкритої чи закритої, або радіаторів, які були встановлені давним-давно.
Іноді людина не може вирішити, чи варто витрачати кошти та замінювати чавунні радіатори на сучасні  чи залишити старі. Вона не може знайти відповідь на питання, чи варто це робити, бо ж якщо їх  залишити, то чи  будуть ці  радіатори повноцінно функціонувати в системі, в якій буде застосований більш сучасний газовий чи твердопаливний котел, сонячні колектори чи бойлери непрямого нагріву, акумуляційна ємність. Відповідаємо, що можна, якщо підійти з розумом і правильно все змонтувати.
Зателефонувавши до нас або заповнивши просту форму «Заявка на замовлення монтажу», Ви можете отримати безкоштовну консультацію, а також замовити монтаж та підключення опалення  у Вашому будинку. При першій можливості наші фахівці зв’яжуться з Вами.

>>>Заповнити форму на монтаж системи опалення будинку<<<

При замовленні монтажу та підключення опалення фахівцями «Компанії ЕКОНОМТЕПЛО», Ви можете бути впевнені в підборі нами найоптимальнішого для Вас варіанту газового котла чи твердопаливного котла. Якщо ж  у вас вже встановлена система опалення і Ви хотіли б взнати, як Вам обрати твердопаливний котел, який буде працювати в парі з газовим котлом для економії, Ви можете прочитати у наступному розділі «Який котел обрати?» (справа від кнопки «Опалення! Яке краще?»).


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук