ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Опалення! Яке краще?

Отже опалення. Тема обігріву свого житла чи робочого приміщення рано чи пізно торкається кожної людини впродовж її життя. Для нас усіх це важлива тема, одна з головних. Від опалення залежить, як це не гордо звучить,  наше виживання та здоров’я в період лютих морозів та наш комфорт в період міжсезоння. У питаннях опалення, у розробленні різноманітних систем підключення всіх її елементів,  не існує меж для вдосконалення.
Але нам би хотілося не тільки поговорити про це, а провести нашу розмову в інформативному ракурсі. Ми хотіли б викласти матеріал в цій публікації таким чином, щоб  будь-яка людина, чи то та, що перебуває на етапі планування монтажу та підключення опалення у своєму будинку і не знає з чого почати, яка взагалі не орієнтується цій темі, так і та людина, у якої вже є зроблено опалення, але за старим зразком, який вже не відповідає вимогам сьогодення, могла взяти  для себе щось корисне. Ми спробуємо розповісти Вам про все поетапно для того, що б Ви, читаючи цю публікацію, зрозуміли, що не даремно витрачаєте свій час і щоб допомогти Вам розібратися в цих специфічних питаннях. Ми бажаємо допомогти Вам отримати певні знання і зробити правильні висновки, які дозволять вам тактично та стратегічно спланувати  свої дії в майбутньому та зекономити кошти.
Хоча основна спеціалізація та напрямок діяльності нашої компанії «Економтепло» – це впровадження альтернативних джерел енергії на теренах України, але так само, ми займаємося і підбором, розрахунком та монтажем «під ключ» традиційних систем опалення будинку, а саме:
• розрахунок та монтаж  радіаторів;
• розрахунок  та монтаж теплої підлоги;
• монтаж систем водопостачання;
• монтаж внутрішньої каналізації;
• встановлення сантехніки та багато іншого.
Усі вищенаведені послуги наші фахівці роблять швидко, професійно, якісно та недорого. Роботу ми розпочинаємо з підбору найкращих матеріалів та обладнання відомих світових брендів, які б задовільнили Вас по ціні та якості. При плануванні та проектуванні монтажу систем опалення, важливо завжди брати до уваги спроможність в майбутньому цієї системи працювати в симбіозі, тобто поєднувати роботу  газового котла, електричного котла, твердопаливного котла, сонячних колекторів, навіть, можливо, теплового насосу, вітряка і т.д. Дуже важливо правильно розрахувати довжину теплотраси, діаметри труб.
Наступна інформація буде торкатися тих людей, які вже живуть у будинку та у яких вже змонтована система опалення, але вона є недосконалою та неефективною, а тому потребує реконструкції. Це може стосуватися перероблення системи розводки опалення у будинку,  системи відкритої чи закритої, або радіаторів, які були встановлені давним-давно.
Іноді людина не може вирішити, чи варто витрачати кошти та замінювати чавунні радіатори на сучасні  чи залишити старі. Вона не може знайти відповідь на питання, чи варто це робити, бо ж якщо їх  залишити, то чи  будуть ці  радіатори повноцінно функціонувати в системі, в якій буде застосований більш сучасний газовий чи твердопаливний котел, сонячні колектори чи бойлери непрямого нагріву, акумуляційна ємність. Відповідаємо, що можна, якщо підійти з розумом і правильно все змонтувати.
Зателефонувавши до нас або заповнивши просту форму «Заявка на замовлення монтажу», Ви можете отримати безкоштовну консультацію, а також замовити монтаж та підключення опалення  у Вашому будинку. При першій можливості наші фахівці зв’яжуться з Вами.

>>>Заповнити форму на монтаж системи опалення будинку<<<

При замовленні монтажу та підключення опалення фахівцями «Компанії ЕКОНОМТЕПЛО», Ви можете бути впевнені в підборі нами найоптимальнішого для Вас варіанту газового котла чи твердопаливного котла. Якщо ж  у вас вже встановлена система опалення і Ви хотіли б взнати, як Вам обрати твердопаливний котел, який буде працювати в парі з газовим котлом для економії, Ви можете прочитати у наступному розділі «Який котел обрати?» (справа від кнопки «Опалення! Яке краще?»).


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.