Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Опис окремих моделей Drazice NADO

¤ Каталог акумуляційних ємкостей Drazice детальна інформація

NADO v1

акумуляційний бак

Акумулюючий бак з фланцем із міжцентровою відстанню болтів 210 мм. Фланець може використовуватися для встановлення вбудованого електричного фланцевого нагрівача типу ТРК. У стандартному виконанні фланець заглушений. Бак містить внутрішній емальований резервуар об’ємом 200, 250 або 300 літрів у відповідності з розмірами акумулюючого бака. Ємності поставляються з ізоляцією завтовшки 100 мм.

Відділ продажу акумуляційних ємностей:

+38 (098) 563-35-91

+38 (099) 090-45-16

+38 (093) 930-72-96

NADO v2

акумуляційна ємність

Акумулюючий бак з фланцем із міжцентровою відстанню болтів 210 мм., для встановлення вбудованого електричного фланцевого нагрівача типу ТРК і одним теплообмінником площею 1,5 м2, для підключення додаткової системи опалення. У звичайному виконанні фланець заглушений. Поставляється з ізоляцією завтовшки 100 мм. Бак містить внутрішній емальований резервуар об’ємом 100 або 140 літрів у відповідності з розмірами акумулюючого бака.

NADO v3

Акумуляційні ємності Drazice

Акумулюючий бак з фланцем із міжцентровою відстанню болтів 210 мм для установки вбудованого електричного фланцевого нагрівача типу ТРК і двома теплообмінниками, площею 1,5 м2 кожен, для підключення додаткової системи опалення. У звичайному виконанні фланець заглушений. Поставляється з ізоляцією завтовшки 100 мм. Ємкість містить внутрішній емальований бак об’ємом 100 літрів у відповідності з розмірами акумулюючого бака.

¤Каталог акумуляційних ємностей
детально

доставка водонагрівачів

NADO v6

DRAZICE

Акумулюючий бак спеціальної розробки з вбудованим нержавіючим теплообмінником для нагріву в опалювальних системах води, та із сталевим спіральним теплообмінником для підключення різних джерел теплової енергії (наприклад – сонячні колектора). Акумулюючі ємності постачають з високоякісною ізоляцією.

NADO v7

DRAZICE

Акумулюючий бак спеціальної розробки з внутрішнім сталевим емальованим накопичувальним резервуаром, об’ємом на 200 літрів, призначений для нагріву води в опалювальній системі, зі сталевим спіральним теплообмінником для підключення джерела теплової енергії, наприклад сонячних колекторів. Акумулюючі ємності постачають з високоякісною ізоляцією.

¤ Каталог акумуляційних ємкостей Drazice детальна інформація

P.S. Продати хочуть всі, а пояснити що до чого, не може майже ніхто – або чому бажано купувати продукцію у нас


Хочете отримати консультацію?

+38 (098) 621 86 45
+38 (066) 600 12 50

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам

Залишити відгук