ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Факельні пелетні пальники “Біопром”

Пелетні пальники AIR – автоматичні пальники факельного типу, створені і призначені для роботи з твердопаливними котлами. Основним видом палива для твердопаливних котлів є пеллети, які виготовлені з деревної тирси і стружок. Всі моделі автоматичних пелетних пальників AIR комплектуються шнеком для автоматичної подачі пелет, панеллю керування і вбудованим вентилятором. У пелетні пальники AIR інтегрована система автоматичного розпалювання за допомогою нагрівального елементу (тена) і вентилятора. Також встановлена ​​система автоматичного очищення золи в процесі роботи пеллетной пальника AIR.

Кожна модель пеллетного пальника AIR має свій режим модуляції (регулювання) потужності.

Будь-яка модель пелетного пальника AIR може монтуватися і встановлюватися на твердопаливний котел, як в дверцята завантаження палива, так і в дверцята, передбачені для очищення золи з твердопаливного котла. Зробивши замовлення, Ви гарантовано отримуєте кваліфіковані допомогу наших фахівців, вичерпну інформацію, характеристику і принцип роботи кожного товару. Ми здійснюємо оперативну доставку товару по Львову, а також до Києва, Тернополя, Луцьку, Івано-Франківська, Хмельницького і всі інші міста України.

air15
AIR Pellet 15 кВт


air_36
AIR Pellet 36 кВт


air_50
AIR Pellet 50 кВт


air150
AIR Pellet 150 кВт


air-300AIR Pellet 300 кВтПридбати пелетний пальник можете у нас. 
Ми також надаємо послуги з його встановлення та налаштування.

+38 (067) 988-22-84;
+38 (099) 000-52-34;


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.