ClickCease

Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Факельні пелетні пальники “Біопром”

Пелетні пальники AIR – автоматичні пальники факельного типу, створені і призначені для роботи з твердопаливними котлами. Основним видом палива для твердопаливних котлів є пеллети, які виготовлені з деревної тирси і стружок. Всі моделі автоматичних пелетних пальників AIR комплектуються шнеком для автоматичної подачі пелет, панеллю керування і вбудованим вентилятором. У пелетні пальники AIR інтегрована система автоматичного розпалювання за допомогою нагрівального елементу (тена) і вентилятора. Також встановлена ​​система автоматичного очищення золи в процесі роботи пеллетной пальника AIR.

Кожна модель пеллетного пальника AIR має свій режим модуляції (регулювання) потужності.

Будь-яка модель пелетного пальника AIR може монтуватися і встановлюватися на твердопаливний котел, як в дверцята завантаження палива, так і в дверцята, передбачені для очищення золи з твердопаливного котла. Зробивши замовлення, Ви гарантовано отримуєте кваліфіковані допомогу наших фахівців, вичерпну інформацію, характеристику і принцип роботи кожного товару. Ми здійснюємо оперативну доставку товару по Львову, а також до Києва, Тернополя, Луцьку, Івано-Франківська, Хмельницького і всі інші міста України.

air15
AIR Pellet 15 кВт


air_36
AIR Pellet 36 кВт


air_50
AIR Pellet 50 кВт


air150
AIR Pellet 150 кВт


air-300AIR Pellet 300 кВтПридбати пелетний пальник можете у нас. 
Ми також надаємо послуги з його встановлення та налаштування.

+38 (067) 988-22-84;
+38 (099) 000-52-34;


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук