ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Факельний пелетний пальник AIR Pellet 36 кВт

air_36

Призначена для ефективного та якісного спалювання деревної та соняшникової пелети в твердопаливних котлах та теплогенераторах. Забезпечує отримання теплової енергії для опалення приміщень від 100 до 400 м².

Ціна 1 169 €

* В ціну включено комплект – Пелетний пальник AIR 36 кВт + Шнек 2 м + Командо-контролер AIR Bio Pid

Найбільша ефективність роботи пальника досягається при роботі на пелетах виготовлених з деревної тирси та стружок. Допускається робота пальника на пелетах, виготовлених з іншої сировини (лузга соняшника, солома), але ефективність пальника знизиться та буде потрібно частіше здійснювати її обслуговування та чищення. Для забезпечення безперервної та безперебійної роботи обладнання, передбачена вдосконалена система самоочищення топки пальника від золи. Факельний пальник призначений для роботи з твердопаливними котлами і є альтернативою газовим і рідкопаливним пальникам для водогрійних котлів і пічок, за умови, що конструкція котла (печі) дозволяє проводити збір та видалення золи. Пальник має високі екологічні показники, низьку емісію димових газів та низьке енергоспоживання. Автоматика управління пальником дозволяє найбільш ефективно використовувати паливо і підлаштовує роботу пальника під вимоги системи опалення, оснащена PID регулюванням і дозволяє працювати з кімнатним термостатом (програматором). Переглянути усі пелетні пальники.

shema_air_pellet_36 shema_air_pellet_36_3

Параметр

Величина

Потужність

9.6 – 36 кВт

Напруга мережі

230V AC/50Hz

Вага

15,5 (27,5*) кг

Споживана потужність (робота)

45 Вт (средня)

Споживана потужність (розпал)

325 Вт

Вид палива

Пелети 6 – 8 мм

Ефективність

> 99%

ККД

> 90%

Регулювання потужності пальника

так (5 – 100%)

Регулювання оборотів вентилятора

так (5 – 100%)

Функції контролера

 

Обслуговування насоса Ц.О.

так

Обслуговування насоса Г.В.П.

так

Обслуговування кімн. термостата

так

Довжина шнекового живильника

2 м

(_*) – вага зі шнеком.

Безкоштовно

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.