ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Факельний пелетний пальник AIR Pellet 50 кВт

air_50

Призначена для ефективного та якісного спалювання деревної та соняшникової пелети в твердопаливних котлах та теплогенераторах. Забезпечує отримання теплової енергії для опалення приміщень від 300 до 800 м².

Ціна 1 316 €

* В ціну включено комплект – Пелетний пальник AIR 50 кВт + Шнек 2 м +Командо-контролер AIR Bio Pid

Пелетний пальник Air Pellet 50 кВт Біопром (комплект) є автоматичним пальником факельного типу та призначений для роботи на пелетах (паливних гранулах).

Найбільша ефективність роботи пальника досягається при роботі на пелетах, виготовлених з деревної тирси та стружок. Допускається робота пальника і на інших пелетах (лушпиння соняшника, солома), але тоді ефективність пальника знизиться і буде потрібно частіше проводити його обслуговування та чищення. Для забезпечення безперервної та безперебійної роботи пелетного пальника Біопром 50 кВт (комплект) передбачена вдосконалена система самоочищення топки пальника від золи.

Факельний пальник Air Pellet 50 кВт (комплект) призначений для роботи з твердопаливними котлами і є альтернативою газовим і рідкопаливним пальникам для водогрійних котлів і печей, за умови, що конструкція котла (печі) дозволяє проводити збір та видалення золи. Пальник Air Pellet 50 кВт (комплект) має високі екологічні показники, низьку емісію димових газів та низьке енергоспоживання.

У пелетному пальнику Біопром 50 кВт управління пальником дозволяє найбільш ефективно використовувати паливо та підлаштовує роботу пальника під вимоги системи опалення, оснащена PID регулюванням та дозволяє працювати з кімнатним термостатом (програматором). Усі пелетні пальники ви можете подивитись тут.

shema_air_pellet_50 shema_air_pellet_50_2

Параметр

Величина

Потужність

30 – 80 кВт

Напруга Мережі

230V AC/50Hz

Вага

18,5 (30,5*)кг.

Споживана потужність (робота)

45 Вт. (средня)

Споживана потужність (розпал)

325 Вт.

Вид палива

Пелети 6 – 8 мм

Ефективність

> 99%

ККД

> 90%

Регулювання потужності пальника

так (5 – 100%)

Регулювання оборотів вентилятора

так (5 – 100%)

Функції контролера

Обслуговування насоса Ц.О.

так

Обслуговування насоса Тепл. води

так

Обслуговування кімн. термостата

так

Довжина подавача пелет

2 м

(_*) – вага зі шнеком.

Безкоштовно

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.