Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Контроллер AIR GSM

avtomatika_dlya_kotla_Bio_Pid_Air_min

Автоматика для котлів AIR BIO PID призначений для управління і контролю роботи твердопаливних котлів, обладнаних пелетними пальниками з автоматичним розпалом.

Ціна 6 135 грн.

Компанія «Біопром Харків» зусиллями своїх програмістів та інженерів розробила одне з найцікавіших своїх пристроїв – блок управління факельними пелетними пальниками Air Bio Pid, з великим набором функцій і за ціною значно нижче зарубіжних аналогів.

Крім стандартних функцій контролю і управління контурами центрального опалення і гарячого водопостачання, вентилятора наддуву, насосів, механізму подачі палива і роботи системи очищення, Air Bio Pid так само здійснює управління автоматичним розпалом палива в пальнику. Pid – управління дозволяє з ювелірною точністю виконувати модуляцію потужності пальників і своєчасно переходити в режим підтримки встановлених температур. Дозування палива виконується в строго оптимальних кількостях, дозволяючи отримати істотну економію.

22

| Вибір пріоритетів роботи циркуляційних насосів
hh
Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам

Залишити відгук