ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Монтаж теплових насосів

pidhotovka do montazu

Підготовка до монтажних робіт – один з надважливих етапів у встановлені системи опалення. На даному фото продемонстровано підготовчі роботи для монтажу теплового насоса NIBE (повітря/вода) в с. Делятино, що на Франківщині.

Встановлення кріплення є доволі клопіткою роботою та потребує ретельної перевірки, оскільки саме його стійкість сприяє безпеці експлуатації теплового насосу та його безшумній роботі. Проте ми з легкістю довіряємо таку нелегку роботу із дорогим обладнанням нашим монтажним бригадам. Адже вони не лише чітко та вчасно виконують поставлені перед ними завдання, а й якісно та швидко вирішують виникаючі в процесі роботи несподівані ускладнення. І, що важливо, не створюють для клієнтів жодних додаткових проблем та побутових незручностей. Більше того, зазвичай встановлення систем опалення завершується очищенням робочого місця від забруднень, що виникають у процесі монтажу.

Ми високо цінуємо таку якісну роботу та серйозність підходу наших працівників, тому беремо на себе повну відповідальність за результат виконаних робіт.

Виникли питання? Дзвоніть!
+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Безкоштовно

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.