ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Розрахунок радіаторів, теплих підлог, теплих стін згідно тепловтрат приміщення

Які-радіатори-обрати

Впершу чергу, не підбирайте ширину радіатора під ширину вікна. Це трішки неправильно))

Для того, щоб правильно підібрати потужність радіатора, чи площі теплої підлоги, для початку потрібно правильно розрахувати тепловтрати Вашого будинку. Загальні тепловтрати будинку складаються з тепловтрат кожного окремого приміщення…

>>> Детальніше про розрахунок тепловтрат >>>

Маючи тепловтрати кожного окремого приміщення, ми чітко можемо підібрати Вам опалювальні прилади необхідної потужності, а Ви, у свою чергу, отримаєте систему опалення, яка буде Вас “слухатися”.

Що відбувається, якщо опалювальні прилади підібрані неправильно?

 1. Якщо опалювальний прилад є замалої потужності:
  1. Ви не зможете нагріти приміщення до комфортної температури;
  2. Якщо у Вас газовий конденсаційний котел або тепловий насос, то вони не зможуть працювати в економному режимі і будуть споживати від 15 до 50% більше енергії. Тобто, Вам доведеться ПОСТІЙНО платити за комфортну температуру в приміщенні значно більше;
  3. Якщо у Вас твердопаливний котел, то дрова доведеться підкладати частіше;
  4. Розчарування… “Стільки грошей вбахав, а в хаті холодно і рахунки приходять не такі, як розраховував”… Про нарікання дружини і тихі насміхання сусідів нічого говорити не будемо…
 2. Якщо опалювальний прилад є завеликої потужності:
  1. Великого дискомфорту Ви не відчуєте. Як кажуть: “запас в одне місце не тисне”. Запас має право на життя, але є одне “але”, яка ціна цього запасу? Як правило, монтажники, які не розраховують тепловтрати будинку, рахують 100 Вт тепловтрат на 1м². Повірте, на теперішній час, в нових будинках ця цифра є далекою від правди… ЦЕ НЕВИПРАДАНИЙ ЗАПАС. За такий запас, Вам прийдеться переплатити приблизно від 80 до 200 гривень за 1 м². Тепер помножте площу свого будинку на такий “запас”… Виходить не мала сума, правда? Чи не буде правильно ці кошти вкласти в щось інше?

>>> Детальніше про розрахунок тепловтрат >>>

Також, хочемо звернути Вашу увагу на те, що кожен радіатор при різних температурних режимаж видає різну кількість тепла. І, якщо Вам правильно підберуть потужність радіаторів, наприклад, під звичайний газовий котел, то під конденсаційний котел вони не підійдуть!

Також, важливим для радіаторів, є те, чи вони є в ніші, чи ні. Яка відстань від підлоги до радіатора і яка відстань від радіатора до підвіконника – це також впливає на тепловіддачу.

Для теплих підлог потрібно знати, яке буде покриття… Якщо це буде, наприклад, плитка, то підлога віддасть більше тепла, ніж тоді, коли підлога буде, наприклад, з ламінату. Це також відграє велику роль.

Скласти оптимальну систему опалення – це доволі клопітка робота. І, як правило, її розрахунок займає більше часу, ніж сам її монтаж…

Ми займаємося такою клопіткою роботою і займаємося нею успішно. Принаймі, наші клієнти говорять нам саме так…

Виникли питання? Дзвоніть!
+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Безкоштовно

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.