ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
Працюємо з приватними будинками, квартирами, малим та середнім бізнесом
header

Надаємо послуги у наступних областях:

Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Волинська, Івано-Франківська

 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Додаткове обладнання для твердопаливного котла

obl-(1)

Для чого потрібне додаткове обладнання, чи дійсно воно потрібне?

Сподіваємося, що дана інформація буде для Вас корисною і що Ви зробите правильні висновки…

До додаткового обладнання відносяться:

 1. Два циркуляційні насоси;
 2. Термічний клапан;
 3. Підмішувальний клапан;
 4. Управління насосами;
 5. Блок безперебійного живлення;

Для чого воно потрібне?

1. Термічний клапан:

Забезпечує твердопаливний котел необхідною підігрітою звороткою (55ºС-65ºС). Потрібний для запобігання утворення конденсату. Якщо використовувати твердопаливний котел без цього клапану, то буде:

 • Буде утворюватися конденсат, смоли та кислоти;
 • Смоли будуть вкривати теплообмінник котла. А смола, як відомо – сильний тепло-ізолятор. Тому все тепло яке буде виділятися, буде проходити повз теплообмінник котла, так як теплообмінник буде ізольований смолою. Тому дуже велика кількість тепла буде вилітати просто в димохід. Це в свою чергу потягне за собою збільшення використання палива у 2-4 рази.
 • Кислоти будуть роз’їдати теплообмінник котла! Ми зустрічалися з такими випадками, коли навіть німецький котел виходив з ладу вже за 2,5 роки. Повірте – котел був ДУЖЕ хорошої якості.
 • Димохід буде швидко забиватися сажею. Також з нього буде витікати дьоготь.

2. Підмішувальний клапан:

Так, як твердопаливний котел це – не є газовий котел і йому потрібна гаряча зворотка 55ºС-65ºС, то його робоча температура є значно вищою. Рекомендована робоча температура твердопаливного котла 70ºС-90ºС. Така температура є явно зависокою, для того щоб подавати її на систему опалення. Тому потрібно використовувати підмішувальний клапан. За допомогою нього ви зможете подавати на опалення 40ºС-50ºС, навіть тоді коли на котлі до прикладу буде 80ºС. Також цей клапан дозволить Вам продовжити тривалість горіння котла не менше, ніж у 2 рази.

3. Циркуляційний насос:

Перший циркуляційний насос забезпечує рух теплоносія між котлом та термічним клапаном (мале коло). Другий циркуляційний насос забезпечує подачу тепла на всю систему опалення (велике коло).
Зверніть увагу, циркуляційні насоси потрібно ставити таким чином, щоб навіть тоді коли пропадає електроенергія, а відповідно насоси перестають працювати, потрібно зробити так, щоб теплоносій (вода) могла проходити в обхід, за рахунок природної циркуляції.

4. Управління насосом:

Примітивна, але дуже необхідна річ. Запускає насос тільки при заданих температурах. Якщо не використовувати дане обладнання, то насос, який працює на велике коло знівелює роботу всього вище переліченого обладнання.

5.  Блок безперебійного живлення:

На роботу системи ніяк не впливає. Але є необхідним на той випадок, коли пропадає електроенергія.
Важливо: якщо у вас система опалення не розрахована на природну циркуляцію, то який би у Вас не був твердопаливний котел чи дешевий, чи найдорожчий в світі – завжди є ризик закипання котла та його взриву. Як то кажуть: “Береженого Бог береже”.Ви можете отримати підбір даного обладнання

за офісними номерами телефонів
або  заповнивши дану форму:


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук