ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Про нас

logotip

na rynku z 2006 roku Великий досвід.

Ключовим правилом в підході до роботи є те, що РЕПУТАЦІЯ ПОНАД УСЕ! Цей підхід дає нам змогу працювати по сьогоднішній день не змінюючи адреси та назви компанії! Завдяки такому підходу ми постійно отримуємо позитивні відгуки від наших клієнтів. Саме тому вони без жодного сумніву рекомендують нас своїм близьким та знайомим.

Все ключове обладнання, яке рекомендуємо придбати нашим клієнтам, ми спочатку випробовуємо у власника нашої компанії. І тільки після такої перевірки ми дозволяємо собі щось комусь рекомендувати.

Про нас Правильний монтаж.

Ми як компанія «ЕкономТепло»  гарантуємо, що Ви отримаєте монтажні послуги високого рівня якості та компетентності. Вам не буде потрібно турбуватися про те, що після нас щось буде працювати не так, як повинно. Ключовим правилом у підборі та монтажі опалювального обладнання – КОЖЕН КІЛОВАТ МАЄ ЗНАЧЕННЯ!

За період діяльності нашим клієнтам надано більше 3000 рекомендацій щодо монтажу та налаштування, змонтовано  більше 1000 об’єктів. Більше 300 паливних було  перепідключено після неправильного монтажу іншими монтажними організаціями, змонтовано десятки систем з сонячними колекторами та тепловими насосами. Ми даємо гарантію на свою роботу на термін 5 років!

indyvidualnyj pidchid Індивідуальний підхід.

Напевне Ви дуже часто чуєте ці слова коли отримуєте комерційну пропозицію. Що ми вкладаємо в ці слова? Насправді це великий пласт роботи, але якщо коротко і простими словами, то ми не продаємо Вам те, що на перший погляд здається необхідним. Наше першочергове завдання – вивчити та опрацювати Ваші потреби, а вже потім запропонувати оптимальне рішення. Якщо у домі холодно і Ви хочете повернути йому колишні тепло та затишок – ми Вам у цьому допоможемо. І тому наше основне завдання – підібрати для цього найбільш оптимальні позиції. Під час підбору обладнання ми завжди звертаємо увагу на побажання та враховуємо фінансові та технічні можливості наших клієнтів. Пам’ятайте, що остаточне рішення завжди за Вами! 

informacijna pidtrymka Інформаційна підтримка.

Навіть після продажу ми турбуємось про наших клієнтів, тому завжди готові забезпечити Вас інформаційною підтримкою, тобто:

  • Консультація ДО купівлі того чи іншого обладнання;
  • Консультація ПІСЛЯ купівлі того чи іншого обладнання;
  • Після монтажу, під час запуску обладнання, ми навчимо Вас ним користуватися. І будемо продовжувати навчання до тих пір, доки все не стане для Вас прозоро та зрозуміло;
  • І навіть після запевнення в тому, що Ви все розумієте, ми все ж у телефонному режимі при потребі ще раз пригадаємо Вам, як правильно користуватися обладнанням;
  • Може статись так, що Ви запитаєтесь у нас про опалення те, чого ми не знаємо (адже знати все неможливо). В цьому випадку ми обов’язково дослідимо це питання і в короткі терміни надамо Вам вичерпну відповідь.
kosctorys Прозора консультація.

Ми не займаємося «впарюванням». Якщо Ви маєте намір придбати в нас твердопаливний чи газовий котел, тепловий насос чи будь-яке інше вартісне обладнання, ми не продамо його Вам до тих пір, поки не ознайомимо з можливими поточними та майбутніми витратами або якщо Ви не скажете нам, що це все Вам не цікаво.

Все вище перелічене обладнання – це не мікрохвильова піч, тому просто увімкнути її в розетку не вийде…

Краще наперед знати, яка сума коштів необхідна для повноцінного функціонування того чи іншого обладнання!

cilodobova techniczna pidtrymka Цілодобова технічна підтримка.

У випадку аварійних ситуацій наші клієнти можуть розраховувати на цілодобову технічну підтримку. При виникненні такої неприємної ситуації Ви зможете звернутись за допомогою в будь-який час дня та навіть ночі. В цьому випадку з нашої сторони будуть прийняті всі можливі міри та заходи для якнайшвидшого усунення проблеми. Ми не залишимо Вас наодинці з лихом!

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.