ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Батареї, радіатори для опалення

Сталеві радіатори

Atmos-GS-200x200

Сталеві батареї рекомендується експлуатувати в приватних будинках і в будинках з невеликою кількістю поверхів (до 3-х поверхів).
Сталеві радіатори розраховані на робочий тиск до 10 атмосфер і температуру до 150 °С.

Алюмінієві радіатори

Atmos-RS-200x200

Алюмінієві радіатори близько 50% тепла віддають за допомогою випромінювання, іншу частину – за допомогою конвектаціі.
Таким чином, ці опалювальні прилади є найефективнішими джерелами тепла в приміщенні.
Алюмінієві радіатори витримують до 18 атмосфер робочого тиску.

Біметалеві радіатори

Atmos-C-200x200

Виготовлені з двох різних за характеристиками металів, наприклад, – сталь і алюміній.
Такі біметалічні (бітермічні) радіатори завдяки властивостям кожного з матеріалів синтетично отримують гарантовано великий термін служби і підвищені теплові характеристики виробу.

В широкому виборі представлені на сьогоднішній день батареї опалення, але зверніть увагу, що не будь-які з них можуть підійти саме до системи опалення вашого приміщення. Перш ніж вибрати радіатори опалення, слід ознайомитися і ретельно вивчити технічні характеристики вашої опалювальної системи: величина випробувального тиску, робочий тиск системи, діаметр труб, які можуть підходити до опалювальних приладів, тип опалювальної системи, а також який теплоносій будете використовувати. Відразу потрібно відкинути ті батареї опалення, які розраховані на показник робочого тиску менший, ніж у вашій системі.

Слід зазначити, що перед тим як підраховувати кількість радіаторів, яка вам потрібна, спершу треба знати який буде температурний режим роботи системи опалення. Тобто, чим саме буде забезпечуватись опалення: твердопаливним котлом тривалого горіння, конденсаційним газовим котлом чи можливо тепловим насосом з високим ККД, чи навіть електричним котлом.

Підберіть радіатор, який підходить за розміром, але, потрібно враховувати, що не рекомендовано великі батареї для розташування біля підвіконь, у цьому випадку віддайте перевагу батареям опалення менших габаритів. Рівномірність поширення тепла в приміщенні безпосередньо залежить від розмірів радіатора опалення. Найкраще поширюють тепло батареї, розмір яких порівняно невеликої висоти і досить великої ширини.

Важливим елементом є наявність клапана для випуску повітря, який дозволяє самостійно нейтралізувати повітряні корки в системі опалення. Рекомендується також монтування краників для спуску води на батареях опалення, що запобігає появі різних аварійних ситуацій. Існує такий прилад, як терморегулятор, який використовується для досягнення ще більшого комфорту. Якщо радіатори опалення мають терморегулятор, то температуру в кімнаті можна змінювати за бажанням та погодними умовами, раціонально використовуючи паливо.

Виникли питання? Дзвоніть!
+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Безкоштовно

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.