ClickCease

Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Біметалеві радіатори


tn_cooper

При виборі радіаторів, необхідно враховувати їх властивості: з якого металу вони виготовлені, який тиск вони витримують, для індивідуального чи централізованого опалення призначені.

Біметалеві радіатори – це секційні високоякісні радіатори. Кожна секція складається двох видів металу:

  • у середині серцевина – сталь (або мідь), що дозволяє витримувати високий тиск (практично до 40 атмосфер) та гідравлічні удари – це найвищий показник серед різноманітних типів радіаторів;
  • зовнішній корпус – алюміній, що має високу теплопровідну здатність.

Такі показники дозволяють встановлювати біметалеві радіатори у будинках з централізованою системою опалення, у якій під час запуску бувають високі скачки тиску. Сталеві та алюмінієві радіатори, на відміну від біметалевих радіаторів, такі скачки тиску не витримують.

Також хочемо зазначити, що опалення в приміщенні може здійснюватись не лише радіаторами, а й водяними тепловентиляторами Volcano, які дозволяють швидко прогріти приміщення з великою висотою стель. Теплоносій в таких сисемах може нагріватись шведськими тепловими насосами Nibe, які зарекомендували себе з кращої сторони на опалювальному ринку України.

Завдяки поєднанню двох видів металу та високої якості збірки, біметалеві радіатори прослужать від 20-ти до 50-ти років. Оскільки з теплоносієм контактує не алюміній, а сталева чи мідна внутрішня частина, то хімічний склад теплоносія не має негативного впливу на радіатор. Важливо дізнатись, чи захищений даний радіатор від корозії. В загальному, більш дорожчі моделі такий захист мають. Це важливо для радіаторів, які встановлюються в будинках з централізованою системою опалення, оскільки в таких системах при закінченні опалювального сезону спускають воду. Отже є ризик, що метал піддасться корозії.

Алюмінієвий зовнішній корпус, з високою теплопровідністю, дає змогу біметалевим радіаторам дуже швидко нагрівати приміщення.

За способом підключення, біметалеві радіатори поділяються на:

  • бокове підключення;
  • нижнє підключення.

Біметалеві радіатори легкі у монтажі та керуванні. У сталевій серцевині розміщується невеликий об’єм теплоносія, тому, завдяки терморегулятору, радіатор дуже швидко реагує на ту чи іншу команду.

Завдяки стильному, сучасному, дизайнерському вигляду біметалевих радіаторів, їх встановлюють у різноманітних вишуканих інтер’єрах.

Як бачимо, біметалеві радіатори мають багато плюсів. Єдиний мінус – це ціна.

Біметалеві радіатори – це дорогі радіатори. Але якісна річ не може бути дешевою.

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук