ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Біметалеві радіатори


tn_cooper

При виборі радіаторів, необхідно враховувати їх властивості: з якого металу вони виготовлені, який тиск вони витримують, для індивідуального чи централізованого опалення призначені.

Біметалеві радіатори – це секційні високоякісні радіатори. Кожна секція складається двох видів металу:

  • у середині серцевина – сталь (або мідь), що дозволяє витримувати високий тиск (практично до 40 атмосфер) та гідравлічні удари – це найвищий показник серед різноманітних типів радіаторів;
  • зовнішній корпус – алюміній, що має високу теплопровідну здатність.

Такі показники дозволяють встановлювати біметалеві радіатори у будинках з централізованою системою опалення, у якій під час запуску бувають високі скачки тиску. Сталеві та алюмінієві радіатори, на відміну від біметалевих радіаторів, такі скачки тиску не витримують.

Також хочемо зазначити, що опалення в приміщенні може здійснюватись не лише радіаторами, а й водяними тепловентиляторами Volcano, які дозволяють швидко прогріти приміщення з великою висотою стель. Теплоносій в таких сисемах може нагріватись шведськими тепловими насосами Nibe, які зарекомендували себе з кращої сторони на опалювальному ринку України.

Завдяки поєднанню двох видів металу та високої якості збірки, біметалеві радіатори прослужать від 20-ти до 50-ти років. Оскільки з теплоносієм контактує не алюміній, а сталева чи мідна внутрішня частина, то хімічний склад теплоносія не має негативного впливу на радіатор. Важливо дізнатись, чи захищений даний радіатор від корозії. В загальному, більш дорожчі моделі такий захист мають. Це важливо для радіаторів, які встановлюються в будинках з централізованою системою опалення, оскільки в таких системах при закінченні опалювального сезону спускають воду. Отже є ризик, що метал піддасться корозії.

Алюмінієвий зовнішній корпус, з високою теплопровідністю, дає змогу біметалевим радіаторам дуже швидко нагрівати приміщення.

За способом підключення, біметалеві радіатори поділяються на:

  • бокове підключення;
  • нижнє підключення.

Біметалеві радіатори легкі у монтажі та керуванні. У сталевій серцевині розміщується невеликий об’єм теплоносія, тому, завдяки терморегулятору, радіатор дуже швидко реагує на ту чи іншу команду.

Завдяки стильному, сучасному, дизайнерському вигляду біметалевих радіаторів, їх встановлюють у різноманітних вишуканих інтер’єрах.

Як бачимо, біметалеві радіатори мають багато плюсів. Єдиний мінус – це ціна.

Біметалеві радіатори – це дорогі радіатори. Але якісна річ не може бути дешевою.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.