Каждый киловатт имеет значение

 • ua
 • ru

Современные и альтернативные

системы отопления

г. Львов, ул. Плугова 8
(р-н больницы скорой помощи)
 • ua
 • ru

Бойлеры косвенного нагрева

Бойлери непрямого нагріву

Тут ми поговоримо про бойлери непрямого нагріву. Що це таке і з чим його їдять. Зразу хочу попередити, що публікація пишеться на доступній простій мові, зрозумілій кожній людині, яка не є фахівцем по теплотехніці.

І так, бойлер непрямого нагріву, наприклад Drazice (Дражіце) чи Elektromet (Електромет), чим він кращий, наприклад, від газового.  Забігаючи на перед, скажімо так — він безумовно кращий від усіх інших і ось чому:

 • По-перше: бойлери непрямого нагріву кращі від електричних бойлерів тим, що вони можуть нагріватися не тільки від електрики, але й від газового котла, від твердопаливного котла і від сонця.
 • По-друге: для того, щоб нагріти воду, Вам не обов’язково, купувати  двох-функційний газовий котел, який є значно дорожчим від одно-функційного.
 • По-третє: такий бойлер можна нагрівати як газовим котлом, так і твердопаливним (котлом на дровах), а також сонячними колекторами.
 • По-четверте: його  значно швидше можна нагріти за допомогою джерела тепла, яке Ви використовуєте  у себе вдома (газовий, тердопаливний котел або сонячні колектори), тому що це джерело опалення розраховане на опалення цілого будинку. І нагріти 200 літрів води, в даному випадку, дуже легко.
 • По-п’яте: якщо Ви обігріваєте свій дім за допомогою твердопаливного котла і у Вас немає газового котла, тоді літом, щоб нагрівати бойлер непрямого нагріву можна застосувати електрику. Як правило майже всі бойлери непрямого нагріву можна укомплектувати електричним теном. Такі бойлери ще називають комбінованими бойлерами непрямого нагріву.

Варто сказати ще кілька слів про електричні тени. Так звані «сухі тени». Звучить незрозуміло. Тепер пояснюємо: нагріваючий електричний елемент (тен) поміщено в спеціальну колбу, яка має надзвичайно високу тепловіддачу. Ця колба захищає тен від корозії, так як унеможливлює контакт з водою, а також збільшує площу нагріваючого елемента, що немаловажно. Сухий елемент забезпечує економію електроенергії та зменшує час нагріву води.

 • По-шосте: використовуючи  в опаленні акумуляційну ємкість, наприклад 1000 літрів, в комплекті з бойлером, наприклад 200 літрів, Ви маєте не 200 літрів теплої води, а майже 1000 літрів. Також, при використанні бойлера непрямого нагріву разом з акумуляційною ємкістю, правильного об’єму, Ви зможете отримувати гарячу воду від твердопаливного котла і влітку. Що також має не мале значення.

Далі буде…

pro-tt-kotliЕще статьи о твердотопливных котлах kotli-na-drovaКаталог твердотопливных котлов
Специалисты, которые Вам помогут:
 • Подобрать твердотопливный котел;
 • Подобрать правильное оборудование для монтажа;
 • Подберите оптимальную схему монтажа;
 • Помогут определить правильность подключения Вашего твердотопливного котла.
Josip
Меня зовут Иосип
Старший специалист технического отдела
phone067-988-22-84;
phone099-000-52-34;
skypejosup711
roman
Меня зовут Роман
Cпециалист технического отдела
phone098-423-51-50;
skypekomarinskiy007
Позвоните к нам Мы с радостью Вам поможем!

Если у Вас есть вопросы,

но Вам неудобно к нам звонить,
тогда вы можете предоставить вопросы on-line

Задать вопрос
Мы будем рады предоставить ответ на Ваш вопрос!
лого і репутація
Новости компании

© Экономтепло предлагает: котлы на твердом топливе, пиролизные котлы, солнечные коллекторы, солнечные батареи, газовые котлы по доступным ценам и в доставкой по всей территории Украины

Посмотреть на картеЗаказать обратный звонок

Написать нам

Оставить отзыв