Каждый киловатт имеет значение

  • ua
  • ru

Современные и альтернативные

системы отопления

г. Львов, ул. Плугова 8
(р-н больницы скорой помощи)
  • ua
  • ru

Почему плохо горит твердотопливный котел?

fallimento

Можливі причини поганого горіння котла на дровах:

«Прийшли холоди, а твердопаливний котел не дає тепла? Дрова, замість 2-х раз на добу, приходиться підкидати 10 — 12 раз? Котел, замість тачки дров, споживає фіру на добу, а в хаті зимно? Який тепер вихід, і, чи він взагалі є?»

Вихід є!

 Отже, Ви купили котел на дрова, наслухалися — як Ви тепер будете економити, відмовившись від газу, а тут «ляп на середині місця»:

  • мав підкидати дрова раз на добу, а тут дрова потрібно підкидати щогодини, ну максимум дві;
  • мав гріти так, що по хаті хоч босому і в трусах ходити, а тут так холодно, що то вже жінка Вас з хати виганяє, але так само — босого і в трусах.

Тепер сидиш і думаєш: «ну на «хре..на» мені то було треба».

Такі гроші заплатив за котел!!! А тепер, як в тій пісні: «Котились сльози на холодний кахель, ну перестань, не плач приятель.» Ну що, вже потроху впізнаєте себе?

Ну добре, не журіться, все гаразд, бо ми маємо для Вас хороші новини. Ви ж знаєте, якщо купив нову косу, то вона не зразу буде добре косити. Навіть її треба настроїти, як гітару.

Скажу по-іншому, якщо коса нова і дорого коштує, то це ще не гарантує, що вона відразу буде файно косити. Твердопаливний котел, як мінімум, потребує такої ж настройки, як рояль чи гітара.

Насправді Ваш котел, при правильному та професійному підході, повинен горіти від 6 год. до 36 год. (залежно від типу горіння). І все це можливо і реально. Повірте, у Вашому випадку також.

Чому у Вас котел так довго не горить? Тут все просто: неправильно укомплектований, неправильно підключений і третя, дуже вагома причина — це не правильно налаштований. Тепер можна зрозуміти одне — там де все здається складно, там якраз все просто. А от де здається просто, там якраз і складно.

Якщо Ви вважаєте, що Ваш твердопаливний котел горить погано, але Ви хочете це виправити, тоді Ви можете звернутися до нас, ми допоможемо Вам вирішити Вашу проблему. Зверніть увагу — за виявлення проблеми ми грошей не беремо! Тому така консультація буде для Вас безкоштовною! Дзвоніть, будемо раді Вам допомогти!

pro-tt-kotliЕще статьи о твердотопливных котлах kotli-na-drovaКаталог твердотопливных котлов
Специалисты, которые Вам помогут:
  • Подобрать твердотопливный котел;
  • Подобрать правильное оборудование для монтажа;
  • Подберите оптимальную схему монтажа;
  • Помогут определить правильность подключения Вашего твердотопливного котла.
Josip
Меня зовут Иосип
Старший специалист технического отдела
phone067-988-22-84;
phone099-000-52-34;
skypejosup711
roman
Меня зовут Роман
Cпециалист технического отдела
phone098-423-51-50;
skypekomarinskiy007
Позвоните к нам Мы с радостью Вам поможем!

Если у Вас есть вопросы,

но Вам неудобно к нам звонить,
тогда вы можете предоставить вопросы on-line

Задать вопрос
Мы будем рады предоставить ответ на Ваш вопрос!
лого і репутація
Новости компании

© Экономтепло предлагает: котлы на твердом топливе, пиролизные котлы, солнечные коллекторы, солнечные батареи, газовые котлы по доступным ценам и в доставкой по всей территории Украины

Посмотреть на картеЗаказать обратный звонок

Написать нам

Оставить отзыв