Каждый киловатт имеет значение

  • ua
  • ru

Современные и альтернативные

системы отопления

г. Львов, ул. Плугова 8
(р-н больницы скорой помощи)
  • ua
  • ru

Очень важное о дымоходах

все що Вам потрібно у нас є !

Замовити димохід зараз та отримати знижку подробиці

все що Вам потрібно у нас є !

 Доставка в будь-яку точку України

все що Вам потрібно у нас є !

Для коректної роботи твердопаливного котла дуже важливо знати про димоходи – обирати необхідно саме під ваш конкретний котел. Загальні рекомендації такі: він повинен бути зроблений з термостійких матеріалів , стійких до корозії, добре теплоізольованим , висоту і діаметр у відповідності вимог для вашого котла. У той же час розміри димоходу не повинні бути дуже великими (по ширині і висоті), оскільки це може сприяти утворенню ефекту «повітряного корку», коли холодне повітря у верхній частині труби заважає виходу димових газів. Потрібно також дотримати відстань при приєднанні до вертикального каналу, слідувати рекомендаціям виробника і враховувати будівельні норми.

В процесі експлуатації потрібно доглядати за димоходом, оскільки при згорянні твердого палива виділяється багато сажі (особливо якщо дрова недостатньо сухі), і димохід час від часу потрібно чистити. Для цього необхідно передбачити отвори в димоході для ревізії.

Які димоходи бувають.

Почнемо з димоходу, збудованого із цегли. Це класичний варіант, довгий час альтернативи якому не було (хіба що камінь). Вони, безсумніву, є міцні і стійкі. Але, з іншого боку, скласти подібні димарі можуть тільки досвідчені майстри, яких дуже складно знайти. Крім того, не завжди цегельний димохід відповідає вимогам, які потребують сучасні опалювальні прилади. Ще один недолік у тому, що встановлюється цегельний димохід тільки при будівництві будинку. Та й перекриття повинні бути розраховані на його чималу вагу.Тому димохід із цегли випробовує значну конкуренцію останнім часом з боку інших матеріалів.

Порівняно недавно на вітчизняному ринку з’явилися димоходи із шамоту – керамічних шамотних труб. У порівнянні із цегляним вони мають цілий ряд переваг: невелика вага, модульне монтування, стійкість до впливу агресивних середовищ. Але за ціною вони суттєво перевершують сталеві

До екзотичного варіанту можна віднести димохід зі скла, перевагами якого є низька теплова інертність і повна відсутність корозії. Але в той же час вони дуже дорогі й тому не одержали широкого використання.

Останній тип –димоходи із нержавіючої сталі. Подібні димоходи набагато легші, ніж цегляні, отже не потрібно додаткового зміцнення фундаменту. Димоходи з нержавіючої сталі довговічні, мають високу антикорозійну стійкість і відповідають вимогам, які диктуються сучасними опалювальними пристроями. На відміну від цегельних, металеві димоходи мають оптимальний перетин для проходження продуктів згорання. Завдяки круглій формі в ньому повністю відсутні перешкоди, які заважають руху диму, на гладких стінах не осідає сажа. І ще один дуже важливий момент. Металеві димоходи можна вільно встановлювати в побудованих будівлях, навіть там, де раніше не передбачалось додаткове опалювальне устаткування.

Дуже важливо про металеві димоходи можна зауважити: вони прості в обслуговуванні, багатофункціональні (підходять практично для будь-якого типу палива), мають низьку теплову інертність.

все що Вам потрібно у нас є !

Замовити  димохід зараз та отримати знижку

pro-tt-kotliЕще статьи о твердотопливных котлах kotli-na-drovaКаталог твердотопливных котлов
Специалисты, которые Вам помогут:
  • Подобрать твердотопливный котел;
  • Подобрать правильное оборудование для монтажа;
  • Подберите оптимальную схему монтажа;
  • Помогут определить правильность подключения Вашего твердотопливного котла.
Josip
Меня зовут Иосип
Старший специалист технического отдела
phone067-988-22-84;
phone099-000-52-34;
skypejosup711
roman
Меня зовут Роман
Cпециалист технического отдела
phone098-423-51-50;
skypekomarinskiy007
Позвоните к нам Мы с радостью Вам поможем!

Если у Вас есть вопросы,

но Вам неудобно к нам звонить,
тогда вы можете предоставить вопросы on-line

Задать вопрос
Мы будем рады предоставить ответ на Ваш вопрос!
лого і репутація

Теги: , , ,

Новости компании

© Экономтепло предлагает: котлы на твердом топливе, пиролизные котлы, солнечные коллекторы, солнечные батареи, газовые котлы по доступным ценам и в доставкой по всей территории Украины

Посмотреть на картеЗаказать обратный звонок

Написать нам

Оставить отзыв