ClickCease

Репутация
превыше всего!

  • ua
  • ru

Современные и альтернативные

системы отопления

г. Львов, ул. Плугова 8
(р-н больницы скорой помощи)
  • ua
  • ru
Твердотопливные котлы
Системы отопления
Тепловые насосы
Газовые котлы
Продажа • Монтаж • Сервис

Наше главное направление деятельности

Наш головний   напрямок діяльності —  це впровадження альтернативних джерел енергії — замінників природного газу. Сюди входять: твердопаливні котли, сонячні колектори, накопичувальні акумуляційні ємності, бойлери непрямого нагріву і автоматика, яка дозволяє всім вищезгаданим агрегатам коректно і ефективно взаємодіяти і працювати.

Монтажні послуги

Наше главное направление деятельности
Все, що ми продаємо, починаючи від твердопаливного котла до сонячних колекторів, було випробувано спершу в   будинку  засновника нашої Компанії. Іноді деякі схеми підключення нам доводилося переробляти десятки разів  для того,  щоб досягти максимально ефективного результату, якого можна досягнути  при мінімальному вкладанні коштів.

Зараз наші фахівці, приїжджаючи до Вас до дому, не вчаться за ваші гроші, не проводять експериментів, не піддають небезпеці Вас і ваш будинок — а швидко і якісно виконують свою роботу. Окрім цього, ми допоможемо Вам  заощадити  гроші, завдяки нашим напрацюванням і величезному досвіду,  запропонуємо найкраще і за найнижчими цінами.

І все ж у нас є основний напрямок. Ми є  експертами   по підключенню твердопаливних котлів.

З  2005 року займаємося перепідключенням  твердопаливних котлів (котли на дровах) і цілих котелень по всій Україні.

Тому, якщо Ваш котел на дровах (твердопаливний котел) мало горить на одному завантаженні, не набирає температуру, димить, гасне, камера завантаження і димар в смолі — звертайтеся до нас, і ми із задоволенням Вам допоможемо.

Компанія «ЕкономТепло» пропонує  три варіанти підключення твердопаливних котлів.

Самі підключення будуть відрізнятися між собою вкладенням коштів в комплектацію схеми підключення, економічністю використання дров і так само комфортом управління.

 У нас є все що Вам потрібно!

Якщо хочете отримати більше інформації на цю тему натисніть тут Наше главное направление деятельности

У нас є все що Вам потрібно!


Хотите получить консультацию?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Или оставляйте заявку

Бесплатно

НАШИ СПЕЦИАЛИСТЫ С радостью Вам поможут

© Экономтепло предлагает: котлы на твердом топливе, пиролизные котлы, солнечные коллекторы, солнечные батареи, газовые котлы по доступным ценам и в доставкой по всей территории Украины