ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Газові котли Saunier Duval Themaclassic

Газові котли Saunier Duval Themaclassic

 Газові котли Газові котли Saunier Duval Themaclassic газові котли Saunier Duval Газові котли Saunier Duval Themaclassic Themaclassic


Газові котли Saunier Duval Themaclassic

Saunier Duval Themaclassic  C 25 UN UA – 593€

Газові котли Saunier Duval Themaclassic

Saunier Duval Themaclassic C 30 ME IT – 670€

Газові котли Saunier Duval Themaclassic

Saunier Duval Themaclassic  F 25 UN UA – 613€

Газові котли Saunier Duval Themaclassic

Saunier Duval Themaclassic F 30 H-MOD ME IT – 760€

Газові котли Saunier Duval Themaclassic

Актуальний курс уточнюйте у менеджера-консультанта:

+38 (096) 102-29-38


Опис даної серії:

Один з котлів, що є найпопулярнішимі в Європі, двоконтурний газовий котел Themaclassic призначений для автономного теплопостачання, тобто для забезпечення потреб в гарячій воді та опаленні приміщень, в яких є системи водяного опалення і водопостачання. Котел обладнаний електророзпалом. Асортимент включає моделі з відкритою і закритою камерою згоряння, потужністю 24 і 30 кВт.

Газовий котел Themaclassic забезпечує об’єм гарячої води 11,3 і 14,2 літрів за хвилину відповідно, при Dt = 30 0С, і може опалювати умовну площу приблизно до 230 і до 290 м2.

Газова автоматика котла має високу чутливість, що забезпечує можливість надійної роботи навіть при низькому тиску газу.

Котел працює на природному та зрідженому газі. Для переводу котла на роботу на зрідженому газі необхідно зробити заміну форсунок і газового клапану.

Пристрій котла і його автоматика забезпечують економічність, надійність та безпечність його роботи.

Захист котла забезпечується наступними функціями:

– функція теплової антиінерції (вибіг насоса),

– функція антизалипания насоса,

– функція затримки розпалювання в режимі ГВП,

– функція антициклічності котла,

– функція підтримки заданої температури ГВП,

– функція антизамерзання котла,

– функція відсікання подачі газу, клапаном безпеки газового блоку, при: загасанні полум’я на пальнику,  зникнення напруги в електромережі, порушенні тяги в димоході, підвищенні температури теплоносія вище заданої в системі опалення.

У випадку припинення подачі електроенергії котел виключиться, а при поновленні подачі електроенергії включиться в роботу, із зберіганням всіх попередніх налаштувань.

У котлі є можливість регулювання потужності системи опалення, в залежності від потреб без зміни максимальної потужності для системи гарячого водопостачання.

До котла можуть бути підключені:

– кімнатний термостат (найпростіший або програмований);

– заслінка димоходу c електроприводом;

– датчик зовнішньої температури;

– обидва датчики одночасно і тоді робота котла здійснюється з еквітермічним регулюванням і коректуванням кімнатним термостатом;

– годинник;

– дистанційний прилад „DIACOM”


Монтаж :

Апарати THEMACLASSIC можуть бути використані в однотрубних і двотрубних системах опалення або їх комбінації, для систем опалення підлоги і т.п. Опалювальними приладами можуть бути радіатори, конвектори або калорифери.

Якщо в системі опалення використані деталі з різних металів, для запобігання корозії пропонується застосовувати інгібітори, які запобігають оксидуванню металу і виділенню газів.

Реальна витрата води в системі опалення визначається з урахуванням дійсної потужності системи, а не максимальної потужності апарату. Мінімальна витрата води в системі опалення – 500л/год.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.