Кожен кіловат має значення

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
 • ua
 • ru

Скільки раз на день потрібно закидати дрова в твердопаливний котел

Таблиця тривалості горіння

↓ твердопаливного котла знаходиться знизу ↓


Що говорять продавці, які продають твердопаливні котли:

Як правило, коли Ви запитуєте в продавців скільки раз Вам прийдеться закидати в котел дрова, Ви чуєте відповідь, що будь-який твердопаливний котел на одній загрузці буде горіти не менше 7 годин і дрова Ви будете підкидати тільки 2 рази на день, або якусь схожу відповідь. Причому кажуть, що більше нічого докуповувати до твердопаливного котла не потрібно. Тобто, купуєте котел, підключаєте дві труби, ще доставляєте один насос і все. Все працює, як швейцарський годинник.

Насправді, так не буває. Твердопаливні котли, які підключені з допомогою двох труб і насосу, на одній загрузці дров  стільки часу не горять. Продавці говорять  Вам те, що Ви хочете від них почути: “що все буде добре та дешево”. Саме те, що Ви хочете почути. Але, як правило, такі продавці котли не підключають. І тому можуть собі дозволити так говорити. Бо, насправді, ніякої відповідальності за свої слова та роботу котла не несуть. Тому, що навіть, якщо Ви прийдете до продавця, який продав Вам котел і заявите йому, що котел не горить стільки часу, скільки він Вам обіцяв, то продавець запросто “відмажеться”. І скаже, що це проблема в підключенні котла, або в дровах, якими Ви палите. І він буде правий…

.

Скільки часу горить твердопаливний котел, якщо його підключити з допомогою двох труб і одного насосу?

Якщо підключити твердопаливний котел найпростішим способом, так як “розказують” продавці, які  рекомендують таке підключення, то реально твердопаливний котел не горить заявлених ними 7 годин. В житті котел з традиційним горінням, який підключений за принципом газового котла, горить всього від 1-3 годин, а з піролізним горінням від 1-4 годин.

Але, погодьтеся, витягнуті з пальця 7 годин горіння, все таки звучить краще, ніж 2 або 3 години, правда? І якщо продавець Вам скаже правду, то Ви задумаєтесь, чи купувати такий котел, чи ні. А для чого їм, щоб Ви задумувались? Тоді ж Ви можете відмовитись купувати. А це їм не потрібно. Тому правду вони не говорять. І через це в таких продавців переважно і купують, а потім мучаться. Підкидають дрова 12 раз на день, або продовжують палити газом. Тому не вірте всьому, що Вам говорять. Це незавжди правда…

.

Скільки часу буде горіти твердопаливний котел,

якщо його правильно підключити?

Правильне підключення вимагає більшого вкладання грошей та знань. Але воно того вартує. Гроші, які Ви кладете в правильний монтаж, вже за 1-2 роки до Вас повернуться. Це гроші, які Ви зекономите за рахунок значно меншого використання дров.

При правильному підключенні котел традиційного горіння буде горіти від 4-6 годин, а піролізного горіння 6-8 годин. Так, це знову ж таки менше, ніж обіцяють продавці, але ця інформація є правдива. Тривалість горіння можна збільшити, якщо підключти твердопаливний котел з акумуляційною ємністю.  При бажанні, ми надамо Вам контакти наших клієнтів, яким ми перепідключали твердопаливні котли, і Вони самі Вам все скажуть. Як було і як стало, і чи дійсно це правда, що твердопаливний котел, який підключений з допомогою двох труб і одного насосу так мало горить. І чи після нашого монтажу котел горить довше і щей при тому споживає набагато менше дров.

Якщо, Ви не хочете вставати на популярні граблі,

 замовте монтаж у нас

А чому в сусіда котел горить довше?

Нам часто задають це питання: “Чому в сусіда котел горить 7-8 годин, якщо його котел підключений двома трубами і з додаткового обладнання є тільки насос?”.  Це реальна ситуація і в дійсності котел на одній закидці дровах горить 7 годин.

В чому ж секрет?

Відповідь досить проста. Припустимо, що у сусіда будинок площею 200м² і будинок втрачає 20кВт тепла в годину. А котел йому продали 40 кВт. За рахунок цієї великої різниці в потужності котла і тепловтратах будинку, котел стільки часу і горить.

Чому не варто так робити?

 1. Котел більшої потужності більше коштує.
 2. Потужніший котел спалює більше дров, хоча дає тепла не більше ніж правильно підключений котел значно меншої потужності.
 3. За 3-4 роки котел може роз’їсти кислота, яка виділяється з дров, через неправильну роботу котла. І Вам прийдеться купувати новий.
 4. Якщо неправильно підключений котел завеликої потужності, в майбутньому правильно пере підключити, то він буде постійно закипати. Приклад: твердопаливний котел починає давати 40 кВт тепла в годину (так, як і мало бути), будинок споживає 20 кВт. Питання: куда має дітись ще 20 кВт?
 5. Якщо Ви у себе в дома вже зустрілись з тим, що Ваш котел значно більшої потужності і Вам надоїло надмірне спалювання дров, тоді Вам потрібно міняти котел або доставляти акумуляційну ємність.

P.S. Одним словом, якщо Ваш сусід їздить на КАМАЗІ за хлібом і хвалиться тим, що він може загрузити за один раз більше хліба, ніж Ви у свою сучасну, комфортну, економну малолітражку, то погодьтеся
– це не означає, що Ваш сусід у виграші!
Smiley

Спеціалісти, які Вам допоможуть:
 • Підібрати твердопаливний котел;
 • Підібрати правильне обладнання для монтажу;
 • Підберуть оптимальну схему монтажу;
 • Допоможуть визначити правильність підключення Вашого твердопаливного котла.
Josip
Мене звати Йосип
Старший спеціаліст технічного відділу
phone067-988-22-84;
phone099-000-52-34;
skypejosup711
roman
Мене звати Роман
Спеціаліст технічного відділу
phone098-423-51-50;
skypekomarinskiy007
Подзвоніть до нас! Ми з радістю Вам допоможемо!

Якщо у Вас є питання,

але Вам незручно до нас телефонувати,
тоді ви можете надати питання on-line

Задати питання
Ми будемо раді надати відповідь на Ваше питання!
лого і репутація

Хочете отримати консультацію?

+38 (098) 621 86 45
+38 (066) 600 12 50

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам