ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Сонячні колектори

Сонячні колектори

Каталог сонячних колекторів:

Якщо Ви зараз, тільки в процесі будівництва свого будинку, тоді рекомендуємо наперед прокласти теплотрасу. Таким чином Ви зекономите значну суму коштів та часу. Але майте наувазі, до різних колекторів прокладаються різні траси, тому перед тим проконсультуйтеся у фахівця. Це безкоштовно… тел. 098-621-86-45 або 066-600-12-50 Назар.

Paradigma

Apricus

 • Бренд: Apricus

 

Atmosfera


Безкоштовно


foto-sonce


Ви можете заповнити анкету-заявку
на розрахунок геліосистеми


w512h5121380984855up


Хочете розрахувати термін окупності сонячних колекторів для своєї системи?

Залиште свої дані:

Ваше ім’я

Телефон

Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами для збору інформації про Ваш об’єкт.


Принцип роботи системи проти закипання Drainback


Ще в 2010 році, ми встановили сонячні колектори
на будинку нашого директора для того,
щоб досконало вивчити питання сонячних колекторів…

Кожного, хто має бажання поглянути на робочу систему сонячних колекторів
і в майбутньому має намір їх встановити на свій будинок – запрошуємо в гості!
.
Система працює на такі потреби:
 • Підігрів води (ГВП)
 • Підігрів теплої підлоги
 • Радіаторне опалення
 • Підігрів басейну

Сонячні колектори

 Запрошуємо відвідати робочу систему:
Львівська область, с. Бірки (7 км від Львова)
+38 (098) 621-86-45;
+38 (066) 600-12-50;
 .
Дзвоніть, поділимося враженнями
та дамо відповіді на Ваші запитання!

Енергетична незалежність в наш час є надзвичайно важливою, в умовах постійного зростання вартості енергопостачання шкала витрат середньостатистичного господарства на енергоносії та тепло зростає. Саме тому доводиться задумуватись про джерела альтернативного теплопостачання, які підвищать рівень автономності Вашого господарства.

Сонячний колектор – прилад, що дозволить значно зменшити витрати на обігрів будинку. Пристрій складається із панелі котра вловлює сонячну енергію та використовує її для нагріву теплоносія, котрий в свою чергу передає тепло до системи опалення будинку, наприклад до акумуляційної ємності чи бойлера непрямого нагріву. Таким чином сонячний колектор дозволяє безкоштовною сонячною енергією замінити коштовне комунальне тепло.

Сонячний колектор дає Вам ряд переваг:

 1. Автономність та незалежність.
 2. Екологічність.
 3. Безпека
 4. Надійність
 5. Економічна вигода

Сонячні колектори встановлюються переважно на дахах будинків, що дозволяє збирати максимальну кількість сонячної енергії та використовувати її для обігріву будинку.

Вчені розділили сонячні колектори на два основних типи відповідно до принципу дії:

 1. Плаский сонячний колектор – назву отримав через свою форму. Колектори даного типу здатні підігрівати воду до температури близько 180 градусів за Цельсієм, за умови неінтенсивного відбору тепла.
 2. Вакуумний сонячний колектор – особливість цього винаходу у наявності герметичного простору, який нівелює розсіювання тепла. Енергетична ефективність цих пристроїв значно вища від попереднього типу. При обмеженому заборі тепла, рівень нагрівання води становить близько трьохсот градусів Цельсія.

Широке застосування у світі сонячні колектори здобули наприкінці 20 століття. У США, Європі та багатьох країнах із розвиненою економікою, сонячні колектори широко застосовуються в промисловості. Вони дозволяють обігрівати великі промислові площі з невеликими витратами.

Підприємства підрахували, що набагато вигідніше сонячні колектори купити, аніж оплачувати вартісне теплопостачання. Такий крок дозволяє самостійно перепланувати цілу систему опалення приміщень та зробити її ефективнішою та економічно вигідною. Якщо Ви плануєте сонячні колектори купити, то слід пам’ятати, що це знизить Ваші витрати на теплопостачання приблизно в два рази.

Провідними виробниками високоякісних сонячних колекторів є:

 • Paradigma
 • Apricus
 • Atmosfera

Сонячні колектори Paradigma виробляються в Німеччині та мають гарантійний термін служби в 10 років. Сонячні колектори Apricus продукуються в Австралії, гарантія якісної роботи 10-15 років в залежності від моделі. Виробник сонячних колекторів Atmosfera це спільне підприємство між Україною та Китаєм, яке дає гарантію на свої вироби протягом п’яти років.

Компанія Економтепло пропонує Вам сонячні колектори виключно від надійних виробників, які тривало та якісно служитимуть Вашому господарству.

Сонячний колектор в парі з сучасним котлом на дровах, повітряним тепловим насосом та електричними фотопанелями повністю можуть зробити вас незалежними від зовнішніх джерел енергопостачання.

 

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.