ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Сонячні колектори Apricus

Apricus_logo_solid_blue-1024x527

Сонячні колектори Apricus- це “гібридна” система,
яка працює на пропілен гліколі або на воді

 693 €
ap-10

ETC-10
Розміри (ДхШхВ) * 2005 x 796 x 136 мм
Пікова потужність ** 671 Вт
Площа апертури 0.947 м2
Загальна площа 1.59 м2
Вага 35 кг
Об’єм рідини 310 мл
Швидкість потоку 0.7 л/хв (max 15л/хв)
Макс. робочий тиск 800 кПа / 8 бар
 939 €
ap-20
ETC-20
Розміри (ДхШхВ) * 2005 x 1496 x 136 мм
Пікова потужність ** 1342 Вт
Площа апертури 1.89 м2
Загальна площа 3 м2
Вага 63.5 кг
Об’єм рідини 550 мл
Швидкість потоку 1.4 л/хв (max 15л/хв)
Макс. робочий тиск 800 кПа / 8 бар
 1340 €
994 €
ap-30

ETC-30
Розміри (ДхШхВ) * 2005 x 2196 x 136 мм
Пікова потужність ** 2014 Вт
Площа апертури 2.84 м2
Загальна площа 4.4 м2
Вага 95 кг
Об’єм рідини 790 мл
Швидкість потоку 2 л/хв (max 15л/хв)
Макс. робочий тиск 800 кПа / 8 бар
 Вказана ціна колектора Neoteplo
* Висота не включаючи монтажні рами
** Дані TUV звіт 154035663_EN. Розраховано в південь (кут IAM = 1), G=1000W/m2, ∆T (tm-ta)=0

 

Сонячний колектор винахід, що дозволяє зробити з безкоштовного сонячного світла джерело обігріву будинку і гарячої води. Тепловий сонячний колектор зробить Ваш будинок автономним в плані опалення, а також дозволить заощадити великі суми грошей на комуналці. Австралійська компанія Apricus займається виробництвом сонячних теплових систем з 2003 року.

Вона вже повністю завоювала внутрішній ринок Австралії і підкорює США та Європу. Сонячні колектори Apricus мають відмінну репутацію і відомі своєю надійністю. Виробник дозволяє вибирати між колекторами, які працюють з пропіленгліколем як переносником тепла, або ж водою. Компанія пропонує два типи сонячних колекторів:

  • плоскі
  • вакуумні

Плоскі сонячні колектори Apricus – пластини, які вловлюють і передають теплову енергію до носія. Дана технологія має істотний недолік у втраті тепла. Саме тому ЕКОНОМТЕПЛО пропонує Вам вакуумні сонячні колектори. Відмінність між цими двома видами теплових колекторів в тому, що вакуумний сонячний колектор сконструйований таким способом, що не має втрат тепла. Вакуумні сонячні колектори більш економічно вигідні, а також мають тривалий термін служби.

Компанія ЕКОНОМТЕПЛО представляє Вам сонячні колектори Apricus ETC:

  • 10 трубок
  • 20 трубок
  • 30 трубок

Різниця між даними моделями полягає в розмірах, потужності і ціні.

Перевагою сонячних колекторів Apricus є їх гібридність, вони можуть працювати з різними теплоносіями. Це дає можливість клієнту самостійно визначитися з яким теплоносієм працювати зручніше. Крім того, сонячний колектор Apricus, обладнаний системою запобігання закипанню теплоносія. Дана система значно продовжує час служби сонячних колекторів. Суть роботи механізму анти-закипання полягає у тому, що тепловий агент подається в систему, тільки тоді, коли є потреба в заборі тепла. Відповідно неможливо перегріти агент, якщо його немає в системі, або, коли він постійно віддає тепло в робочому процесі.
Сонячний колектор купити варто так само як і купити тепловий насос, адже вартість комунальних послуг постійно зростає, а потреба в обігріві житла і теплому водопостачанні залишається постійною. Можливість недорого отримувати екологічно чистим способом ці послуги – безцінна. Також можна купити котел на дровах та опалювати будинок без газового котла, але таке джерело опалення потребує постійного нагляду.

Незалежність системи дає клієнтові свободу вибору, коли починати опалювальний сезон в своєму будинку самостійно.

Якщо Ви зважилися купити сонячний колектор Paradigma, тоді при виборі звертайте увагу на вакуумні пристрої з водним теплоносієм. Вони більш економічні в обслуговуванні.

Купуючи собі теплову сонячну систему, варто пам’ятати, що сонячні колектори ціни мають різні, але, як правило, окупають себе досить швидко.

Компанія ЕКОНОМТЕПЛО має величезний вибір сонячних колекторів кращих виробників, у нас Ви знайдете систему, яка буде повністю відповідати Вашим вимогам. Сонячні колектори Atmosfera ціни, які Вас влаштують сто відсотків є в нашому асортименті.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.