Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Сонячні колектори Apricus

Apricus_logo_solid_blue-1024x527

Сонячні колектори Apricus- це “гібридна” система,
яка працює на пропілен гліколі або на воді

 693 €
ap-10

ETC-10
Розміри (ДхШхВ) * 2005 x 796 x 136 мм
Пікова потужність ** 671 Вт
Площа апертури 0.947 м2
Загальна площа 1.59 м2
Вага 35 кг
Об’єм рідини 310 мл
Швидкість потоку 0.7 л/хв (max 15л/хв)
Макс. робочий тиск 800 кПа / 8 бар
 939 €
ap-20
ETC-20
Розміри (ДхШхВ) * 2005 x 1496 x 136 мм
Пікова потужність ** 1342 Вт
Площа апертури 1.89 м2
Загальна площа 3 м2
Вага 63.5 кг
Об’єм рідини 550 мл
Швидкість потоку 1.4 л/хв (max 15л/хв)
Макс. робочий тиск 800 кПа / 8 бар
 1340 €
994 €
ap-30

ETC-30
Розміри (ДхШхВ) * 2005 x 2196 x 136 мм
Пікова потужність ** 2014 Вт
Площа апертури 2.84 м2
Загальна площа 4.4 м2
Вага 95 кг
Об’єм рідини 790 мл
Швидкість потоку 2 л/хв (max 15л/хв)
Макс. робочий тиск 800 кПа / 8 бар
 Вказана ціна колектора Neoteplo
* Висота не включаючи монтажні рами
** Дані TUV звіт 154035663_EN. Розраховано в південь (кут IAM = 1), G=1000W/m2, ∆T (tm-ta)=0

 

Сонячний колектор винахід, що дозволяє зробити з безкоштовного сонячного світла джерело обігріву будинку і гарячої води. Тепловий сонячний колектор зробить Ваш будинок автономним в плані опалення, а також дозволить заощадити великі суми грошей на комуналці. Австралійська компанія Apricus займається виробництвом сонячних теплових систем з 2003 року.

Вона вже повністю завоювала внутрішній ринок Австралії і підкорює США та Європу. Сонячні колектори Apricus мають відмінну репутацію і відомі своєю надійністю. Виробник дозволяє вибирати між колекторами, які працюють з пропіленгліколем як переносником тепла, або ж водою. Компанія пропонує два типи сонячних колекторів:

  • плоскі
  • вакуумні

Плоскі сонячні колектори Apricus – пластини, які вловлюють і передають теплову енергію до носія. Дана технологія має істотний недолік у втраті тепла. Саме тому ЕКОНОМТЕПЛО пропонує Вам вакуумні сонячні колектори. Відмінність між цими двома видами теплових колекторів в тому, що вакуумний сонячний колектор сконструйований таким способом, що не має втрат тепла. Вакуумні сонячні колектори більш економічно вигідні, а також мають тривалий термін служби.

Компанія ЕКОНОМТЕПЛО представляє Вам сонячні колектори Apricus ETC:

  • 10 трубок
  • 20 трубок
  • 30 трубок

Різниця між даними моделями полягає в розмірах, потужності і ціні.

Перевагою сонячних колекторів Apricus є їх гібридність, вони можуть працювати з різними теплоносіями. Це дає можливість клієнту самостійно визначитися з яким теплоносієм працювати зручніше. Крім того, сонячний колектор Apricus, обладнаний системою запобігання закипанню теплоносія. Дана система значно продовжує час служби сонячних колекторів. Суть роботи механізму анти-закипання полягає у тому, що тепловий агент подається в систему, тільки тоді, коли є потреба в заборі тепла. Відповідно неможливо перегріти агент, якщо його немає в системі, або, коли він постійно віддає тепло в робочому процесі.
Сонячний колектор купити варто так само як і купити тепловий насос, адже вартість комунальних послуг постійно зростає, а потреба в обігріві житла і теплому водопостачанні залишається постійною. Можливість недорого отримувати екологічно чистим способом ці послуги – безцінна. Також можна купити котел на дровах та опалювати будинок без газового котла, але таке джерело опалення потребує постійного нагляду.

Незалежність системи дає клієнтові свободу вибору, коли починати опалювальний сезон в своєму будинку самостійно.

Якщо Ви зважилися купити сонячний колектор Paradigma, тоді при виборі звертайте увагу на вакуумні пристрої з водним теплоносієм. Вони більш економічні в обслуговуванні.

Купуючи собі теплову сонячну систему, варто пам’ятати, що сонячні колектори ціни мають різні, але, як правило, окупають себе досить швидко.

Компанія ЕКОНОМТЕПЛО має величезний вибір сонячних колекторів кращих виробників, у нас Ви знайдете систему, яка буде повністю відповідати Вашим вимогам. Сонячні колектори Atmosfera ціни, які Вас влаштують сто відсотків є в нашому асортименті.

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук