ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Сонячні колектори Atmosfera

logo_new_min

Вакуумні сонячні колектори ATMOSFERA® ідеальні для застосування в цілорічному режимі роботи в будь-яких кліматичних зонах. Основне призначення вакуумних сонячних колекторів – нагрів гарячої води і підтримки систем опалення. Для сонячних колекторів ATMOSFERA® характерні висока продуктивність в літній і зимовий час. Геліосистеми ATMOSFERA® забезпечують від 30 % до 90 % потреби в гарячій воді і до 30% опалення. Термін експлуатації – 25 років, гарантія на системи до 15 років. Використовуючи обладнання ATMOSFERA®, користувач має можливість значно знизити свої витрати на нагрів гарячої води, а також збільшити термін служби основного котельного обладнання, відключивши його в літній період.


CВК-Twin-Power®


termosifom-atmosfera

 • Тип: Термосифонні

————————-


spk

 • Тип: Плоскі

Сонячні колектори – використовуються людством для обігріву житлових та робочих приміщень і забезпечення гарячим водопостачанням. Сонячний колектор – прилад, який акумулює енергію сонця, використовує її для нагріву води або теплопостачання. Компанія Atmosfera була створена в 2004 році і займається розвитком сучасних енергозберігаючих технологій. Сонячні колектори Atmosfera дозволять Вам заощадити на комунальних послугах і стати більш енергетично незалежними.

Компанія Atmosfera продукує сонячні колектори трьох типів:

 • термосифонні
 • вакуумні
 • плоскі

Термосифонні сонячні колектори Atmosfera найпростіший фінансово доступний тип геліосистем, який найкраще використовувати для постачання гарячою водою дачних ділянок, невеликих котеджів.

Термосифонні сонячні колектори Atmosfera працюють без насосу за рахунок природної конвекції. Серед термосифонних сонячних систем варто виділити: безнапірні і напірні. Даний вид колекторів ідеальний варіант для теплопостачання невеликих приміщень.

Встановити сонячні колектори можна в парі з повітряним тепловим насосом та котлом на дровах .

Вакуумні сонячні колектори Atmosfera мають найкращі технічні характеристики. Вакуумні технології дозволяють значно зменшити втрати тепла, а всю сонячну енергію використовувати виключно у власних цілях. Вакуумні сонячні колектори Atmosfera відомі своєю надійністю і високим ККД. Кращий вибір для тривалого використання і надійного забезпечення теплом – вакуумний сонячний колектор. Плоскі сонячні колектори – технологія геліо панелей, які передають зібрану теплову енергію до теплоносія. Недолік плоских панелей – втрата тепла, частина енергії випаровується в навколишнє середовище.

Всі сонячні панелі в залежності від носія тепла можна розділити на:

 • пропіленгліколеві
 • на водяній основі

Пропіленгліколь має кілька вад, при постійній циркуляції він утворює шар накипу на внутрішній поверхні системи мікро трубочок. У випадку, якщо цей агент закипає він втрачає свої властивості, що вимагає повної заміни.

Також ви можете купити акумуляційну ємність, яка буде накопичувати тепло із сонячних колекторів, або купити бойлер зі змієвиком для отримання теплої води на ГВП.

Сонячні колектори, які працюють з водою, як теплоносієм, вважаються більш зручними у використанні і менш витратними в обслуговуванні. Тому, якщо Ви плануєте сонячні колектори купити, варто звернути увагу на водні системи.

Компанія Atmosfera – україно-китайський виробник тому сонячні колектори, ціни є досить доступні. Сонячний колектор купити вигідно, оскільки енергоресурси утримають тенденцію до подорожчання, що спричинить чергове підвищення тарифів.

Теплові сонячні колектори дозволяють Вашому домогосподарству стати повністю незалежним. Сонячні колектори ціни на ринку мають порівняно невисокі і досить швидко себе окупають.

Компанія Економтепло представляє Вашій увазі широкий асортимент сонячних колекторів різних виробників, а також сонячні фотоелектричні панелі. У нас Ви знайдете модель, яка гарантовано буде відповідати всім вимогам.

Слід пам’ятати, що сонячний колектор – зелена технологія, яка не тільки дає можливість заощадити значні суми грошей на обігріві житла, але і зберігає планету від забруднення.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.