ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Вакуумні трубчасті сонячні колектори

Paradigma

Apricus

 • Бренд: Apricus

————————-

Atmosfera


Безкоштовно


foto-sonce


Ви можете заповнити анкету-заявку
на розрахунок геліосистеми


w512h5121380984855up


Хочете розрахувати термін окупності сонячних колекторів для своєї системи?

Залиште свої дані:

Ваше ім’я

Телефон

Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами для збору інформації про Ваш об’єкт.


Як працюють трубчасті вакуумні сонячні колектори?

paradigma-aqua-plasma-2Трубчасті вакуумні сонячні колектори складаються з:

 • Рами;
 • Корпусу теплообмінника «manifold»;
 • Вакуумних скляних трубок;
 • Кріплення.

Всі частини трубчастих вакуумних сонячних колекторів можна замінити. При монтажі всі частини складаються, як конструктор. І власне це полегшує процес монтажу, наприклад на даху. Монтаж відбувається у кілька етапів:

 1. Закріплення рами на даху;
 2. Прикріплення корпусу теплообмінника «manifold»;
 3. Встановлення вакуумних трубок (по одній) у «manifold».

В загальному, трубчасті вакуумні сонячні колектори набагато ефективніші у холодну пору року за плоскі сонячні колектори, оскільки, завдяки вакууму, тепловтрати в таких колекторах мінімальні.

 Вакуумні трубки та корпус теплообмінника «manifold» відрізняються за своєю конструкцією:

 1. Коаксиальні вакуумні трубки прямого нагріву. В середині таких вакуумних трубок циркулює теплоносій (вода), що має безпосередній контакт з тепло-поглинаючою стінкою трубки. Стінка вакуумної трубки для більшого поглинання тепла покрита спеціальним селективним покриттям.
 2. truby-prjamoho-nahrivuКоаксиальні вакуумні трубки зі системою heat-pipe. Система heat-pipe складається з трубки теплообмінника, яка передає тепло через гільзу, що прикріпляється до гнізда теплообмінника «manifold», в якому може бути впаяно одно або двотрубний теплообмінник. Система heat-pipe зручна у монтажі та в обслуговуванні, оскільки є можливість, у разі необхідності, замінити вакуумну трубку, не демонтуючи цілий сонячний колектор.
 3. u-podobnaya-trubkaКоаксиальні вакуумні трубки з U-подібним проточним теплообмінником. Це високоефективні сонячні колектори, проте з певними недоліками, які необхідно враховувати. Монтаж та обслуговування таких колекторів досить складні. Річ у тім, що вакуумні трубки і теплообмінник «manifold» сконструйовані одним блоком, і при необхідності замінити вакуумну трубку буде не можливо. Та ціна на такі колектори досить висока.
 4. Пір’яні вакуумні трубки – гібрид системи heat-pipe та плоских сонячних колекторів. Це найбільш ефективні сонячні колектори. Вакуумні трубки системи heat-pipe розміщені на плоскому абсорбері, який для більшого поглинання тепла покритий селективним покриттям, а для менших тепловтрат, розміщений у вакуумі. Ціна на сонячний колектор з пір’яними вакуумними трубками значно висока, та і монтаж досить складний. При необхідності, замінити окрему вакуумну трубку буде не можливо.

Переглянути усі сонячні колектори можна на цій сторінці.

 

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.