ClickCease

Кожен кіловат має значення

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
 • ua
 • ru

Вакуумні трубчасті сонячні колектори

Paradigma

Apricus

 • Бренд: Apricus

————————-

Atmosfera


Безкоштовно


foto-sonce


Ви можете заповнити анкету-заявку
на розрахунок геліосистеми


w512h5121380984855up


Хочете розрахувати термін окупності сонячних колекторів для своєї системи?

Залиште свої дані:

Ваше ім’я

Телефон

Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами для збору інформації про Ваш об’єкт.


Як працюють трубчасті вакуумні сонячні колектори?

paradigma-aqua-plasma-2Трубчасті вакуумні сонячні колектори складаються з:

 • Рами;
 • Корпусу теплообмінника «manifold»;
 • Вакуумних скляних трубок;
 • Кріплення.

Всі частини трубчастих вакуумних сонячних колекторів можна замінити. При монтажі всі частини складаються, як конструктор. І власне це полегшує процес монтажу, наприклад на даху. Монтаж відбувається у кілька етапів:

 1. Закріплення рами на даху;
 2. Прикріплення корпусу теплообмінника «manifold»;
 3. Встановлення вакуумних трубок (по одній) у «manifold».

В загальному, трубчасті вакуумні сонячні колектори набагато ефективніші у холодну пору року за плоскі сонячні колектори, оскільки, завдяки вакууму, тепловтрати в таких колекторах мінімальні.

 Вакуумні трубки та корпус теплообмінника «manifold» відрізняються за своєю конструкцією:

 1. Коаксиальні вакуумні трубки прямого нагріву. В середині таких вакуумних трубок циркулює теплоносій (вода), що має безпосередній контакт з тепло-поглинаючою стінкою трубки. Стінка вакуумної трубки для більшого поглинання тепла покрита спеціальним селективним покриттям.
 2. truby-prjamoho-nahrivuКоаксиальні вакуумні трубки зі системою heat-pipe. Система heat-pipe складається з трубки теплообмінника, яка передає тепло через гільзу, що прикріпляється до гнізда теплообмінника «manifold», в якому може бути впаяно одно або двотрубний теплообмінник. Система heat-pipe зручна у монтажі та в обслуговуванні, оскільки є можливість, у разі необхідності, замінити вакуумну трубку, не демонтуючи цілий сонячний колектор.
 3. u-podobnaya-trubkaКоаксиальні вакуумні трубки з U-подібним проточним теплообмінником. Це високоефективні сонячні колектори, проте з певними недоліками, які необхідно враховувати. Монтаж та обслуговування таких колекторів досить складні. Річ у тім, що вакуумні трубки і теплообмінник «manifold» сконструйовані одним блоком, і при необхідності замінити вакуумну трубку буде не можливо. Та ціна на такі колектори досить висока.
 4. Пір’яні вакуумні трубки – гібрид системи heat-pipe та плоских сонячних колекторів. Це найбільш ефективні сонячні колектори. Вакуумні трубки системи heat-pipe розміщені на плоскому абсорбері, який для більшого поглинання тепла покритий селективним покриттям, а для менших тепловтрат, розміщений у вакуумі. Ціна на сонячний колектор з пір’яними вакуумними трубками значно висока, та і монтаж досить складний. При необхідності, замінити окрему вакуумну трубку буде не можливо.

Переглянути усі сонячні колектори можна на цій сторінці.

 

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук