ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Тепловентилятори


tn_buderus


tn_buderus

Виникли питання? Дзвоніть!
+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Безкоштовно

Тепловентилятори – це найпопулярніший, легкодоступний і найдешевший вид опалення. Тепловий вентилятор досить швидко та ефективно нагріває повітря у приміщенні.

На сьогоднішній день є великий вибір теплових вентиляторів. Вони відрізняються один від одного дизайном та внутрішньою начинкою, від якої залежить довговічність та ефективність роботи приладу. Більш ефективними є стаціонарні тепловентилятори, вентилятори яких під час роботи повертається.

Нагрівати теплоносій для тепловентиляторів можна за допомогою сучасних твердопаливних котлів. Також ви можете купити теплові насоси, які допомогають суттєво економити на опаленні та невибагливі в обслуговуванні.

Незмінна конструкція любого з тепловентиляторів це:

 • Корпус, виконаний з міцного пластику;
 • Вентилятор;
 • Нагрівальний елемент.

Холодне повітря, за допомогою вентилятора, направляється до нагрівального елемента, і вже нагрітим потрапляє у приміщення.

Чим же ж теплові вентилятори відрізняються один від одного?

Тепловентилятори в першу чергу відрізняються типом нагрівального елементу:

 1. Нагрівальний елемент спірального типу – це тоненький ніхромовий дріт намотаний на керамічну основу. Такі нагрівальні елементи можуть бути відкритого типу (нічим не захищена спіраль), або закритого типу (спіраль розміщена у скляний резервуар). Дріт у спіралі може нагріватись до 1000 градусів. Тому незахищені, або погано захищені спіралі можуть привести до пожежі. Окрім того, на незахищеній спіралі з часом накопичується пилюка, яка при високій температурі згоряє і видає неприємний запах.
 2. Нагрівальний елемент керамічного типу:
 • Склокерамічний нагрівальний елемент, керамічна пластина якого виконана у вигляді сітки з круглими отворами, через які надходить нагріте повітря у приміщення. Такий нагрівальний елемент нагрівається до 150 градусів, і тому він набагато безпечніший за нагрівальний елемент спірального типу.
 • Металокерамічний нагрівальний елемент за своєю конструкцією подібний до нагрівального елементу спірального типу з захисним скляним резервуаром. Єдина відмінність полягає в тому, що замість скляного резервуара встановлено керамічний резервуар, що підвищує пожену безпеку нагрівального елементу.
 1. Нагрівальний елемент трубчастого типу (ТЕН) – це металева або кварцова трубка, з графітовим або ніхромовим дротовим стержнем, і з заповненим прошарком між ними кварцовим піском з добавкою окис марганцю. Кварцовий пісок розповсюджує тепло по всьому нагрівальному елементу. ТЕН нагрівається до 500 градусів. Тепловентилятори з нагрівальним елементом трубчастого типу ще називають «тепловими пушками», вони мають потужність від 2,5 ват і встановлюють їх у виробничих приміщеннях.

Також тепловентилятори відрізняються вбудованими в них вентиляторами. Для малопотужних тепловетляторів вентилятори виробляють з пластику, більш потужніші – з металу.

За своєю конструкцією, вентилятори є двох видів:

 • Осьовий вентилятор з традиційними лопатями. Вентилятор невеликий, але шумний. Такого типу вентиляторів встановлюють у мобільні тепловентилятори.
 • Тангенціальний вентилятор конусоподібної форми. Лопаті розміщені на конусі паралельно один одному. За рахунок своєї витягнутої форми, такі вентилятори можуть розміщатись лише в підлогових або настінних стаціонарних колонах-обігрівачах. Дані вентилятори більш потужніші ніж осьові та працюють вони тихо.

Тепловентилятори за своїм розміщенням бувають мобільні або стаціонарні, підлогові або настінні.

За системою управління тепловентилятори можуть бути механічними і електронними. Для більшого комфорту деякі моделі укомплектовані пультом управління.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.