ClickCease

Кожен кіловат має значення

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
 • ua
 • ru

Volcano

Volcano

Volcano

Відділ продажу:

+38 (067) 100-12-74;

+38 (050) 100-12-74;

Volcano

Потужності моделі Volcano (3-75 кВт)

Опис, ціни та технічні характеристики моделі: Volcano

Водяні тепловентилятори Volcano
Назва

Потужність

кВт

Volcano VR MINI 3-20 кВт
Volcano VR1 5-30 кВт
Volcano VR2 8-50 кВт
Volcano VR3 13-75 кВт
Volcano VR-D -

Водяний тепловентилятор Volcano призначений для роботи у приміщеннях, які важко обігріти. Наприклад: виробничі приміщення, склади, супермаркети, спортивні об’єкти, лікарні, майстерні, ферми і т.д.

Тепловентилятори також видають тепло так як і радіатори (батареї) опалення, але їх краще використовувати в приміщеннях, де велика висота стель.

Основні переваги тепловентилятора Volcano:

 • Висока ефективність;
 • Низькі експлуатаційні затрати;
 • Повне регулювання параметрів;
 • Швидкий і простий монтаж.

Принцип роботи тепловентилятора Volcano:

Теплоносій, наприклад гаряча вода, що циркулює у системі, через збільшену площу теплообмінника передає тепло, чим гарантує високу теплову потужність тепловентилятора, а саме:

 • Volcano VR mini – 3-20 кВт;
 • Volcano VR 1 – 5-30 кВт;
 • Volcano VR 2 – 8-50 кВт;
 • Volcano VR 3 – 13-75 кВт.

Високоефективний осьовий вентилятор (700-5500  м³/год) забирає повітря з приміщення, пропускає його через теплообмінник та випускає назад у приміщення.

Конструкція тепловентилятора Volcano:

 1. Теплообмінник, що складається з мідного колектору та змійовиків з ребрами-ламелями із алюмінію. Згідно типоряду застосовують: однорядний теплообмінник – для Volcano VR 1; дворядний теплообмінник – для Volcano VR mini та Volcano VR 2; трьох-рядний теплообмінник – для Volcano VR 3; Volcano VR-D не має теплообмінника, оскільки призначений для створення і перемішування повітряних прошарків;
 2. Осьовий вентилятор з аеродинамічною ефективною формою лопатей і високоякісними підшипниками, що забезпечує низький рівень шуму. Це дозволяє використовувати обладнання в приміщеннях з високими акустичними вимогами. Максимальна робоча температура вентилятора 60°С. Висока потужність двигуна дозволяє досягнути високу продуктивність при низькому електричному споживанні, із збереженням повного регулювання повітряного потоку;
 3. Конструкція тепловентилятора складається із корпусу і передньої панелі виготовлених із спіненого поліпропілену (VR mini) та поліетилену з добавленням тальку (VR 1, VR 2, VR-D). Конструкція допускає експлуатацію обладнання з температурами нагрівального середовища до 130°С.
 4. Направляючі жалюзі з можливістю направляти потоки теплого повітря у чотирьох позиціях. Оптимальна дальність і направлення потоку повітря досягається за допомогою спеціального профілю лопаток.
 5. Монтажна консоль (кронштейн) – додатковий елемент, легка ергономічна конструкція, що дозволяє повертати прилад у горизонтальній площині на кут -60°+0+60°. Це дозволяє, при необхідності, направляти потік повітря у потрібних напрямках.
Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук