Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Теплові насоси

tn_buderus

nibe

  • Бренд: NIBE
 

tn_cooper

 

 

Теплові насоси

Ситуація із електро- та газовим забезпеченням в Україні щораз більше загострюється, тому все більше господарів замислюється про альтернативні джерела енергії. Ними можуть виступати як економні котли на тверде паливо так і теплові насоси, тому, ті, кому перспектива витрачання значних коштів на опалювання газовим котлом або електричним котлом здається непривабливою зупиняються на одному із таких варіантів.

Тепловий насос купити пропонують багато інтернет-магазинів, але як вибрати тепловий насос правильно?

Тепловий насос – пристрій, який допомагає отримати енергію для Вашої системи опалювання та системи гарячого водозабезпечення за допомогою бойлера непрямого нагріву та акумуляційної ємності.

Принцип роботи теплового насоса полягає у передачі тепла із довкілля всередину будинку. Під дією компресора, це тепло стискається до рівня, якого буде достатньо для обігріву помешкання та нагрівання води.


Джерелом енергії для теплового насоса можуть бути:

Природні джерела надходження тепла – найбільш надійні, тому власники теплових насосів можуть не перейматись за відключення опалювання у холодні періоди – це надійна конструкція, що здатна завжди постачати та підтримувати необхідний рівень тепла.

Окрім того, тепловий насос Львів – це економічний пристрій. Він здатен використовувати у 4 рази менше електроенергії у порівнянні із аналогічними пристроями на ринку. Такий насос накопичує тепло від природних джерел, які навіть у холодну пору року зберігають теплову енергію. Така покупка окупиться вже за кілька років використання теплового насоса, а перша відмінність у рахунках за комунальні послуги буде помітною уже з першого місяця.

При виборі  обов’язково необхідно визначити наступне:

  • Джерело тепла;
  • Теплові потреби приміщення;
  • Максимальну робочу температуру;
  • Продуктивність теплового насоса.

Відповідно до цих критеріїв можливо обрати пристрій, який буде відповідати вимогам вашого приміщення та повністю виправдає своє використання.Теплові насоси

Тепловий насос може використовуватись із різною метою: від гарячого водопостачання, холодного водопостачання до постачання гарячої води до Вашої системи опалювання. Також теплові насоси підходять для обслуговування різних приміщень: як приватних будинків так і промислових будівель.

Перевагами можна вважати їх екологічність, економічність, розширений спектр застосування, універсальність та безпеку у використанні.

Також можна змонтувати його в парі із сонячними колекторами та сонячними фотопанелями, що дозволить опалення будинку повністю забезпечувати відновлювальними джерелами енергії.

Тепловий насос купити у Львові пропонує компанія Економтепло. У нас Ви знайдете широкий вибір від виробника IDM та широкий асортимент опалювальної техніки для Вашого дому. Економтепло – це якісне опалювання Вашого дому.

Відповіді на запитання про теплові насоси

На чому працює тепловий насос


Наскільки економніший тепловий насос за електричний котел?

Звідки бере тепло тепловий насос?

Яким же чином відбувається цей процес?

Чи важко підключити тепловий насос в існуючу систему опалення?

Виникли питання? Дзвоніть!
‎+38 (098) 563-35-91;
‎+38 (099) 090-45-16;

Безкоштовно

 

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам