ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Теплові насоси

Теплові насоси NIBE

 • Бренд: NIBE

Теплові насоси Buderus

 

Теплові насоси Cooper&Hunter

Теплові насоси Panasonic

 

Теплові насоси LG

 

Консультація та підбір теплового насосу:
098-621-86-45 Назар

 

Теплові насоси

Ситуація із електро- та газовим забезпеченням в Україні щораз більше загострюється, тому все більше господарів замислюється про альтернативні джерела енергії. Ними можуть виступати як економні котли на тверде паливо так і теплові насоси, тому, ті, кому перспектива витрачання значних коштів на опалювання газовим котлом або електричним котлом здається непривабливою зупиняються на одному із таких варіантів.

Тепловий насос купити пропонують багато інтернет-магазинів, але як вибрати тепловий насос правильно?

Теплові насоси – пристрої, які допомагають отримати енергію для Вашої системи опалювання та системи гарячого водозабезпечення за допомогою бойлера непрямого нагріву та акумуляційної ємності.

Принцип роботи теплового насоса полягає у передачі тепла із довкілля всередину будинку. Під дією компресора, це тепло стискається до рівня, якого буде достатньо для обігріву помешкання та нагрівання води.


Джерелом енергії для теплового насоса можуть бути:

Природні джерела надходження тепла – найбільш надійні, тому власники теплових насосів можуть не перейматись за відключення опалювання у холодні періоди – це надійна конструкція, що здатна завжди постачати та підтримувати необхідний рівень тепла в радіатори та теплій підлозі.

Окрім того, тепловий насос Львів – це економічний пристрій. Він здатен використовувати у 4 рази менше електроенергії у порівнянні із аналогічними пристроями на ринку. Такий насос накопичує тепло від природних джерел, які навіть у холодну пору року зберігають теплову енергію. Така покупка окупиться вже за кілька років використання теплового насоса, а перша відмінність у рахунках за комунальні послуги буде помітною уже з першого місяця.

При виборі обов’язково необхідно визначити наступне:

 • Джерело тепла;
 • Теплові потреби приміщення;
 • Максимальну робочу температуру;
 • Продуктивність теплового насоса.

Відповідно до цих критеріїв можливо обрати пристрій, який буде відповідати вимогам вашого приміщення та повністю виправдає своє використання.Тепловий насос NIBE F2120

Тепловий насос може використовуватись із різною метою: від гарячого водопостачання, холодного водопостачання до постачання гарячої води до Вашої системи опалювання. Також теплові насоси підходять для обслуговування різних приміщень: як приватних будинків так і промислових будівель.

Перевагами можна вважати їх екологічність, економічність, розширений спектр застосування, універсальність та безпеку у використанні.

Також можна змонтувати його в парі із сонячними колекторами та сонячними фотопанелями, що дозволить опалення будинку повністю забезпечувати відновлювальними джерелами енергії.

Тепловий насос купити у Львові пропонує компанія Економтепло. У нас Ви знайдете, відгуки, широкий вибір від виробника IDM та широкий асортимент опалювальної техніки для Вашого дому. Економтепло – це якісне опалювання Вашого дому.

Відповіді на запитання та відгуки про теплові насоси

На чому працює тепловий насос

На жаль, без електроенергії він працювати не зможе. У трубопроводах теплового насоса циркулює холодоагент – незамерзаюча рідина.


Наскільки економніший тепловий насос за електричний котел?

Якщо Ви задумались над тим, щоб придбати насос, Вам потрібно ґрунтовно вивчити предмет та надати перевагу тому типу теплового насоса, який би задовольняв вашим вимогам.

Існують різні типи теплових насосів, такі як:

 • Теплові насоси, які отримують тепло з повітря – ефективність роботи залежить від температури повітря на вулиці;
 • Теплові насоси, які отримують тепло з води – ефективність роботи залежить від температури води у водоймищі;
 • Ґрунтові теплові насоси – це високоефективні теплові насоси, робота та ефективність яких не залежать від зовнішніх факторів. Однак, в загальному, вартість таких насосів значно дорожча за теплові насоси, які, наприклад, отримують тепло з повітря. Оскільки потрібно витратити кошти на ґрунтові роботи.

Отже, в залежності від типу теплового насоса, від температурного режиму роботи системи опалення та від зовнішніх факторів (температура повітря на вулиці, температура водоймищ і т.д.), в середньому в рік він працює економніше за електричний котел в 3-6 разів.

Звідки бере тепло тепловий насос?
Відбуваються, можна сказати, алхімічні процеси!

Він отримує тепло з енергії, що накопичується в навколишньому середовищі, а саме: з повітря, із землі та з ґрунтових вод.

Для прикладу, візьмемо теплові насоси, які використовують таке джерело енергії як повітря.

Безкінечна теплова енергія знаходиться у повітрі, навіть у холодні зимові дні. Він відбирає цю теплову енергію та переробляє її для використання в системі опалення.

Яким же чином відбувається цей процес?

У зовнішньому блоці теплового насоса у трубопроводах циркулює холодоагент – незамерзаюча, легко закипаюча рідина, температура якої завжди нижча за температуру повітря навколо зовнішнього блоку. І тому, коли повітря обдуває трубопроводи, навіть при мінусовій температурі – рідина нагрівається, починає кипіти та випаровувати. Пара холодоагента потрапляє у компресор, де під дією тиску нагрівається. Температура стиснутої пари холодоагента настільки висока, що дає можливість передати тепло в опалювальний контур або підігріти воду для господарських потреб.

Коли пара холодоагента віддасть своє тепло, вона охолоджується і переходить у рідкий стан. В холодному рідкому стані холодоагент повертається через дросельний клапан по трубопроводах, для того, щоб увібрати в себе тепло з навколишнього середовища.

І знову ж повторюється цей алхімічний цикл.

Чи важко підключити тепловий насос в існуючу систему опалення?

Підключення теплового насоса в існуючу систему опалення відбувається досить швидко. Процес не складний. Єдина умова, при якій тепловий насос буде працювати більш ефективно – старі чавунні радіатори бажано замінити на радіатори з меншим об’ємом води.

Виникли питання? Дзвоніть!
+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Безкоштовно

 

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.