ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Повітря-вода Buderus

Buderus Logatherm WPL AR E

WPL-AR

Buderus Logatherm WPL AR B

WPL-AR

Buderus Logatherm WPL AR T

WPLA

Buderus Logatherm WPL AR TS

WPLA

Тепловий насос Logatherm WPL AR використовує зовнішнє повітря для виробництва теплової енергії та завдяки інноваційним рішенням дозволяє економити кошти, не завдаючи при цьому шкоди навколишньому середовищу. Він стабільно працює на опалення при низьких температурах до -20 °С. Переглянути усі теплові насоси (помпи) можна тут.

 

Виникли питання? Дзвоніть!
+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Безкоштовно

Переваги теплового насосу Logatherm WPL AR:

Надійне та просте рішення

Тепловий насос Logatherm WPL AR складається із зовнішнього та внутрішнього блоків. Зручний доступ до усіх компонентів насосу та використання води у якості теплоносія між зовнішнім та внутрішнім блоком значно спрощують монтаж та забезпечують високі показники ефективності при експлуатації теплового насосу.

Завдяки чотирьом варіантам виконання внутрішнього блоку, з тепловим насосом Logatherm WPL AR можливо втілити в життя будь-які технічні рішення. Два варіанти підлогових блоків: блок із вбудованим баком приготування гарячої води та блок з бівалентним баком для нагрівання води з використанням сонячної енергії, два варіанти настінних блоків — для самостійної роботи, із вбудованим електричним догрівачем, або для роботи у комбінації із котлом системи опалення.

З тепловим насосом Logatherm WPL AR користувач матимете комфортне тепло та гарячу воду, а модифікації внутрішнього блоку дозволять максимально ефективно використати обладнання відповідно до індивідуальних побажань.

Гаряча вода по найвищому класу

Для більшого комфорту існує компактний підлоговий внутрішній блок з баком-водонагрівачем ємністю 190 л, у який вже вбудовані всі необхідні компоненти системи. Також для систем з максимальною ефективністю розроблено підлоговий блок із вбудованим бівалентним баком для нагрівання гарячої води з використанням сонячної енергії.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.