ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Чому варто обрати ґрунтовий теплонасос?

ДВІ НАЙБІЛЬШ ОЧЕВИДНІ ПРИЧИНИ:

Економічна

Якщо порівняти первинні інвестиції в опалення, то може виявитись, що тепловий насос далеко не найдорожчий серед інших способів опалення. Для того, щоб встановити твердопаливне або газове опалення, потрібно враховувати те, що витрати зростуть: на додаткове приміщення, на влаштування димаря та його обслуговування, на влаштування окремого входу та вентиляції (згідно вимог визначених законодавством), на підведення газу, доставку палива та прибирання.

Дозволи та погодження на будівельні роботи та облаштування окремого приміщення для котельні потребують багато як часу, так і грошей, що затримує введення будівлі в експлуатацію.
Зверніть увагу на те, що більшість нових будівель в Північній Європі не мають окремих котелень, отже, не тратять чималі кошти на не потрібні приміщення, які теж потрібно опалювати згідно вимог ДБН! Теплові насоси NIBE мають вишуканий сучасний зовнішній вигляд, рекордно низький рівень шуму, є абсолютно пожежо-, вибухо- та електробезпечними, що, власне, дає змогу встановити його в таких приміщеннях, як: кухня, кабінет, передпокій, у коморі або під сходами.

Електроенергія – це єдиний власний енергоресурс в Україні, ціна на яку не буде залежати від зовнішніх обставин та завжди буде порівняно низькою. Тепловий насос збирає теплоту з навколишнього середовища та працює від електроенергії.

За рахунок ґрунтових теплових насосів NIBE можна скоротити витрати на опалення до 80%, оскільки геотермальний тепловий насос використовує в якості основного джерела тепла землю, водойму або поверхню ґрунту, а таке джерело тепла є безкоштовним.

В перший місяць тепловий насос можливо себе і не окупить, але практично відразу ж після його встановлення ви помітите суттєву різницю у своїх фінансових витратах, оскільки ваші рахунки за опалення значно зменшаться. Останнє покоління ґрунтових теплових насосів NIBE має високу енергоефективність практично по всьому діапазону робочих температур, а не обмежується температурами визначеними стандартами, що істотно прискорює відновлення ваших первинних інвестицій. Ця фінансова перевага буде з вами допоки існуватиме будівля.

Екологічна

Теплові насоси NIBE – це екологічно чистий вид опалення. Ґрунтовий тепловий насос значно менше забруднюватиме навколишнє середовище ніж традиційне викопне паливо, оскільки збирає сонячну енергію із землі та перетворює її в теплову енергію для того, щоб обігріти ваш будинок та нагріти воду.

Деякими урядами та місцевими владами пропонуються субсидії для власників будинків, щоб вони мали змогу перейти на більш сучасні, поновлювальні джерела енергії. Одночасно із субсидіями запроваджується на викопне паливо додаткові податки.

На сьогодні теплові насоси мають офіційну класифікацію як поновлювальні джерела енергії. Останнім часом в Україні впроваджуються субсидії та кредитні програми за підтримки ЄБРР, на даний момент незначні, та з істотною динамікою до збільшення. Отже, зараз найкращий час, щоб запланувати встановлення теплового насосу у вашому домі!

Виникли питання? Дзвоніть!
+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Безкоштовно

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.