Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Чому варто обрати теплонасос повітря/вода?

ДВІ НАЙБІЛЬШ ОЧЕВИДНІ ПРИЧИНИ

Економічна

Повітря/вода теплові насоси NIBE зменьшать рахунки за опалення до 70%. Теплонасос повітря/вода використовує вуличне повітря в якості головного джерела тепла, і це тепло є безкоштовним.

Початкові інвестиції у повітря/вода тепловий насос відносно низькі, оскільки йому не потрібні ґрунтові роботи як для ґрунтового теплового насоса. Ефективність теплових насосів NIBE (вони мають особливо високу енергоефективність у всьому діапазони робочих температур, а не лише у стандартизованих точках) позитивно впливає на швидкість, з якою вам повернуться ваші інвестиції.

Порівнюючи первинні інвестиції у опалення – тепловий насос може виявитись не найдорожчим серед способів опалення. Наприклад, у разі встановлення твердопаливного або газового опалення – ваші витрати зростуть на додаткові приміщення, димар та його обслуговування, окремий вхід та вентиляцію, вимоги до яких визначені законодавством, підведення газу або доставку палива та прибирання.

Дозволи та погодження, роботи з будівництва та облаштування окремого приміщення топкової вимагають багато як грошей, так і часу, затримують введення будівлі в експлуатацію.

Більше половини нових домогосподарств Північної Європи не має топкових, не витрачають чималі кошти на зайві приміщення (які, згідно ДБН, також треба опалювати!).

Тепловий насос NIBE повітря/вода встановлюється назовні будинку. Його можна напряму під’єднати до системи опалення, в цьому випадку всередині будинку нічого не монтується, окрім блоку керування (за необхідності).

У разі, якщо окрім опалення потрібна гаряча вода, або треба підключити котел чи сонячний колектор – в середині будинку встановлюється додаткове устаткування. Спеціально для таких випадків NIBE виробляє відповідні “розумні блоки”, що дозволяють уникнути спеціального приміщення для топкової, зекономити на приміщенні та його опаленні. “Розумні блоки” включають в себе автоматику, зв’язок через інтернет, бойлер гарячої води у найкращій теплоізоляції, циркуляційні насоси, бівалентний електронагрівач, групи безпеки тощо. “Розумні блоки” NIBE мають спеціальний компактний дизайн, безшумні, абсолютно пожежо-, вибухо- та електробезпечні, що дозволяє встановити їх на кухні, в передпокої, кабінеті, під сходами або в коморі.

Україна має єдиний достатній власний енергоресурс – електроенергію, ціна на яку завжди буде порівняно низькою, не залежатиме від зовнішніх обставин. Автоматика та привід теплового насосу працюють від електроенергії, але більша частина енергії береться з оточуючого вуличного повітря.

Тепловий насос можливо не окупить себе в перший місяць, але відразу після установки ви помітите суттєві фінансові переваги, тому що ваші рахунки за опалення набагато зменшаться. Ваша фінансова перевага залишиться з вами доки існуватиме будівля.

Екологічна

Теплові насоси NIBE екологічно чисті. Збираючи енергію з вуличного повітря, і перетворюючи її в тепло для нагріву вашого будинку і гарячої води, теплонасос набагато менше забруднює природу ніж традиційне викопне паливо.

Деякі уряди і регіональні влади пропонують субсидії для домовласників, щоб перейти від опалення викопним паливом, на більш сучасні, поновлювані джерела енергії. Водночас з субсидіями впроваджуються додаткові податки на викопне паливо.

Теплові насоси зараз офіційно класифікуються як поновлювані джерела енергії. За підтримки ЄБРР в Україні останнім часом розпочаті кредитні програми та субсидії, на цей час ще незначні, але з чіткою динамікою до збільшення. Немає кращого часу, щоб запланувати тепловий насос!

Виникли питання? Дзвоніть!
‎+38 (098) 563-35-91;
‎+38 (099) 090-45-16;

Безкоштовно

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам

Залишити відгук