ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Чому варто обрати теплонасос повітря/вода?

ДВІ НАЙБІЛЬШ ОЧЕВИДНІ ПРИЧИНИ

Економічна

Повітря/вода теплові насоси NIBE зменьшать рахунки за опалення до 70%. Теплонасос повітря/вода використовує вуличне повітря в якості головного джерела тепла, і це тепло є безкоштовним.

Початкові інвестиції у повітря/вода тепловий насос відносно низькі, оскільки йому не потрібні ґрунтові роботи як для ґрунтового теплового насоса. Ефективність теплових насосів NIBE (вони мають особливо високу енергоефективність у всьому діапазони робочих температур, а не лише у стандартизованих точках) позитивно впливає на швидкість, з якою вам повернуться ваші інвестиції.

Порівнюючи первинні інвестиції у опалення – тепловий насос може виявитись не найдорожчим серед способів опалення. Наприклад, у разі встановлення твердопаливного або газового опалення – ваші витрати зростуть на додаткові приміщення, димар та його обслуговування, окремий вхід та вентиляцію, вимоги до яких визначені законодавством, підведення газу або доставку палива та прибирання.

Дозволи та погодження, роботи з будівництва та облаштування окремого приміщення топкової вимагають багато як грошей, так і часу, затримують введення будівлі в експлуатацію.

Більше половини нових домогосподарств Північної Європи не має топкових, не витрачають чималі кошти на зайві приміщення (які, згідно ДБН, також треба опалювати!).

Тепловий насос NIBE повітря/вода встановлюється назовні будинку. Його можна напряму під’єднати до системи опалення, в цьому випадку всередині будинку нічого не монтується, окрім блоку керування (за необхідності).

У разі, якщо окрім опалення потрібна гаряча вода, або треба підключити котел чи сонячний колектор – в середині будинку встановлюється додаткове устаткування. Спеціально для таких випадків NIBE виробляє відповідні “розумні блоки”, що дозволяють уникнути спеціального приміщення для топкової, зекономити на приміщенні та його опаленні. “Розумні блоки” включають в себе автоматику, зв’язок через інтернет, бойлер гарячої води у найкращій теплоізоляції, циркуляційні насоси, бівалентний електронагрівач, групи безпеки тощо. “Розумні блоки” NIBE мають спеціальний компактний дизайн, безшумні, абсолютно пожежо-, вибухо- та електробезпечні, що дозволяє встановити їх на кухні, в передпокої, кабінеті, під сходами або в коморі.

Україна має єдиний достатній власний енергоресурс – електроенергію, ціна на яку завжди буде порівняно низькою, не залежатиме від зовнішніх обставин. Автоматика та привід теплового насосу працюють від електроенергії, але більша частина енергії береться з оточуючого вуличного повітря.

Тепловий насос можливо не окупить себе в перший місяць, але відразу після установки ви помітите суттєві фінансові переваги, тому що ваші рахунки за опалення набагато зменшаться. Ваша фінансова перевага залишиться з вами доки існуватиме будівля.

Екологічна

Теплові насоси NIBE екологічно чисті. Збираючи енергію з вуличного повітря, і перетворюючи її в тепло для нагріву вашого будинку і гарячої води, теплонасос набагато менше забруднює природу ніж традиційне викопне паливо.

Деякі уряди і регіональні влади пропонують субсидії для домовласників, щоб перейти від опалення викопним паливом, на більш сучасні, поновлювані джерела енергії. Водночас з субсидіями впроваджуються додаткові податки на викопне паливо.

Теплові насоси зараз офіційно класифікуються як поновлювані джерела енергії. За підтримки ЄБРР в Україні останнім часом розпочаті кредитні програми та субсидії, на цей час ще незначні, але з чіткою динамікою до збільшення. Немає кращого часу, щоб запланувати тепловий насос!

Виникли питання? Дзвоніть!
+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Безкоштовно

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.