ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Cooper&Hunter

Cooper&Hunter Unitherm 3

cooper-uniterm

Cooper&Hunter Unitherm 2

cooper-uniterm

Побутовий тепловий насос Cooper&Hunter CH-HP3.0-3.5SWHK для ГВП (фреоновий контур)

CH-HP3.0SWHK

Побутовий тепловий насос Cooper&Hunter GRS-C для ГВП (водяний контур)

GRS

Побутовий тепловий насос Cooper&Hunter GRS-Cm18/A-M для ГВП (з можливістю модульного підключення)

GRS-Cm18

Теплові насоси Cooper&Hunter

Купити теплові насоси, означає отримати сучасний пристрій, що дозволяє використовувати розсіяну теплову енергію, для забезпечення теплом власного дому. Компанія Cooper&Hunter вперше вийшла на ринок ще у 1950-х роках. На сьогоднішній день теплові насоси Cooper&Hunter є беззаперечним лідером на ринку та флагманом інновацій. Теплові насоси Cooper&Hunter не мають рівних серед повітряних теплових помп. Теплові помпи Cooper&Hunter продукуються у двох типах:

 • Теплові насоси для гарячого водопостачання
 • Теплові помпи для обігріву приміщень та підігріву води

Теплові насоси Cooper&Hunter обох типів складаються із двох блоків. Перший блок відповідає за забір повітря та акумуляцію тепла, другий за підігрів води та передачу її до системи обігріву чи водопостачання. Більш універсальними є теплові помпи Cooper&Hunter другого типу, адже вони є багатофункціональними. Такі пристрої допоможуть зекономити, як на гарячому водопостачанні так і на опаленні доволі кругленькі суми. Останні дослідження енергетичної ефективності теплових насосів Cooper&Hunter показують, що в середньому витрати на тепло після встановлення обладнання знижуються в чотири рази.
Тепловий насос Cooper&Hunter – це багатофункціональний прилад, що призначений для:

 • Теплозабезпечення приміщень
 • Охолодження житлової площі
 • Нагріву води

Теплова помпа дозволяє утримувати необхідну температуру в приміщенні та коригувати її відповідно до власних потреб, що є доволі зручним. Це дозволить уникнути встановлення двох типів апаратури для підняття і зниження температури повітря. Теплові насоси Cooper&Hunter володіють рядом переваг, про які Вам варто знати:

 1. Сучасність – прилад не використовує застарілі енергетично не ефективні технології.
 2. Економія – витрачаючи 1 кВт електричної енергії система виробляє 4 кВт теплової енергії
 3. Універсальність – теплові насоси Cooper&Hunter розраховані для використання у різних кліматичних умовах.
 4. Надійність – теплові насоси безперебійно служать десятки років.
 5. Екологічність – технологія не несе жодної шкоди довкіллю.
 6. Багатофункціональність – теплові помпи Cooper&Hunter працюють, як обігрівач, кондиціонер та бойлер, витрачаючи в рази менше енергії, аніж ці прилади.
 7. Простота в обслуговуванні – легка установка та інтуїтивний інтерфейс максимально спрощують використання.

Теплові насоси, ціна яких доволі висока, насправді компенсують свою вартість дуже швидко. Якщо теплові насоси Cooper&Hunter купити зараз, то уже за декілька опалювальних сезонів Ви цілковито компенсуєте ціну насосу.

Теплові насоси Cooper&Hunter це продукти міжнародної компанії високого рівня, які відповідають світовим вимогам та стандартам. Якщо ви наважитесь теплові насоси Cooper&Hunter купити, то отримаєте якісний товар світового рівня, що гарантує Вам тривалий строк служби.

Пам’ятайте, тепловий насос дозволить Вам перейти на вищий рівень енергетичної незалежності, цілковито відмовитись від послуг компаній теплопостачальників та самостійно контролювати температурні норми у Вашому домі.

Теплові помпи Cooper&Hunter – надійний помічник у теплозабезпеченні.

Виникли питання? Дзвоніть!
+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Безкоштовно

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.