Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Теплові насоси геотермальні

Тепловий насос – конструкція, яка дозволяє акумулювати теплову енергію з довколишнього середовища та спрямувати її на обігрів житлових приміщень. Геотермальні теплові насоси – це екологічно чистий та економічно вигідний спосіб забезпечити тепловою енергією власне житло.

Тепловий насос геотермальний – це доволі складна конструкція, що включає в себе:

Тепловий агент через теплообмінники подається під землю, де вбирає розсіяне тепло та нагрівається, після чого за допомогою циркуляційних насосів подається у систему опалення будівлі, де віддає сконцентроване тепло, опісля у холодильному компресорі забирається залишкове тепло, а холодильний агент знову поступає у теплообмінник. Такий замкнутий цикл дозволяє безперебійно забезпечувати Вашу домівку теплом.

Тепловий насос також може працювати з твердопаливним котлом тривалого горіння, конденсаційним газовим котлом. Вони разом можуть нагрівати акумуляційну ємність, а також працювати в парі з бойлером непрямого нагріву для забезпечення ГВП. Також люди часто запитують ціни на сонячні колектори для опалення та срок окупності фотоелетричних панелей. Відповіді на ці запитання ви можете отримати зателефонувавши за контактними номерами телефонів на сайті або заповнивши форму зворотнього зв’язку.

Система автоматичного керування коригує, згідно налаштувань, яку температуру повітря потрібно зберігати у домі та зберігає налаштування у разі перебоїв у енергопостачанні.

Якщо Ви бажаєте встановити тепловий насос геотермальний, то варто заглибитись у принцип роботи цього приладу. Теплообмінники у вигляді трубок через, які подається теплопровідна рідина, закопують у грунт поблизу будинку. Слід зазначити, що глибина занурення теплообмінника у землю прямо вираховується відповідно до глибини промерзання ґрунту. Трубки слід закопувати на метр або півтора нижче рівня промерзання, для того, щоб забезпечити надійний теплообмін.

Ґрунтові теплові помпи забирають тепло, що акумулюється у землі та передають його у систему обігріву приміщення. Тепловий насос геотермальний дозволяє прогрівати воду у будинку до температури близько 60-70 градусів за Цельсієм.

Схема розміщення теплообмінників є індивідуальною та підбирається в залежності від площі подвір’я,специфіки рельєфу та ґрунту.

Теплові насоси геотермальні розрізняють двох основних типів:

  • Горизонтальні
  • Вертикальні

Грунтові теплові помпи горизонтального типу характеризуються тим, що система теплообмінних трубок розміщується в грунті горизонтально на невеликій глибині, під рівнем промерзання землі. Для встановлення горизонтальної системи достатньо невеликої площі власного подвір’я. Варто зазначити, система теплообмінників, що розміщується в землі немає жодного впливу на верхні шари грунту та рослинність на них, тому для любителів садівництва немає про що хвилюватись.

Вертикальні грунтові теплові помпи застосовуються у тих випадках коли площа чи рельєф подвір’я не дозволяють розмістити горизонтальну систему. У такій системі теплообмінник занурюється в землю на глибину до 150 метрів. Позитивом при використанні цієї системи, є дещо більша енергоефективність. Мінусом цих систем є складність установки та можливість утворення повітряних подушок, що можуть знизитиякість роботи приладу.

Теплові насоси користуються високою популярністю у скандинавських країнах та Японії, де значна частина домогосподарств вирішили, що енергетична незалежність та економічність цих приладів окупається з часом.
Теплові насоси ціна, яких доволі висока оправдовують свою вартість в середньому протягом 5-9 років, термін залежить відінтенсивності використання. Теплові насоси українського виробництва зазвичай на 30% дешевші від іноземних аналогів.

Грунтові теплові насоси – надійний спосіб здобути енергетичну свободу для власного домового господарства, гарантувати собі екологічно чисте тепло та знизити витрати на газо та електропостачання у декілька раз. Компанія Економтепло пропонує теплові насоси купити за найкращими цінами.

Радимо також переглянути розділи:

Пам’ятайте, тепловий насос – це енергетична економія та можливість самостійно контролювати витрати на теплозабезпечення свого дому.


Хочете отримати консультацію?

+38 (098) 621 86 45
+38 (066) 600 12 50

Aбо залишайте заявку


Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук