ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Теплові насоси LG

Therma V

Теплові насоси LG Therma V

Виникли питання? Дзвоніть!
+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Безкоштовно

Вже кілька років на українському ринку представлене ефективне енергоощадне обладнання – теплові насоси. Це раціональна альтернатива стандартним та дорожчим видам опалення та кондиціонування приміщень. Їх принцип дії заснований на здатності забирати і перетворювати тепло від навколишнього простору (ґрунту, повітря, води) для забезпечення циркуляції теплоносія по замкнутому колу.

Своє рішення у цьому напрямку пропонує й компанія LG. Теплові насоси повітря-вода Therma V – це приклад продуктивності, енергоефективності та зручності у використанні. Високоефективна система опалення та гарячого водопостачання Therma V розроблена спеціально для ринку сучасного приватного житла і служить універсальним рішенням для забезпечення комфортного побуту.

теплові насоси LG

Різновиди

Теплові насоси «повітря-вода» – використовують повітря з навколишнього середовища, передаючи тепло воді, що циркулює в системі опалення. Компанія пропонує однофазні теплові насоси LG потужністю від 5 кВт до 16 кВт, що підійдуть для обігріву приміщень площею від 70 кв. м до 300 кв. м та трифазні системи, що представлені моделями:

 • 12 кВт;
 • 14 кВт;
 • 16 кВт.

У моделях серії використовується холодоагент R32 з низьким потенціалом глобального потепління та вдосконалений компресор, який допомагає досягти найвищого рівня ефективності нагріву, поєднуючи характеристики спірального і ротаційного компресорів. Спліт-системи LG оснащені функцією інтелектуального управління для зручнішого моніторингу та контролю за роботою. Застосунок SmartThinQ для смартфонів дозволяє користувачам віддалено відстежувати і контролювати більшість системних опцій:

 • запускати роботу опалювальної системи;
 • вибирати та змінювати режим;
 • встановлювати бажану температуру;
 • контролювати енергоспоживання.

Холодоагент R32 має потенціал глобального потепління (GWP) 675, що на 70% нижче, ніж у попередника R410A, вимагаючи при цьому на 20% менше заправки газу для досягнення тієї ж продуктивності системи. Як альтернатива традиційним газовим, водяним або паровим системам опалення, теплові насоси значно знижують викиди вуглецю та споживання електроенергії, використовуючи природну енергію повітря. Таке енергоефективне рішення є більш економним в порівнянні з іншими системами теплопостачання.

різновиди теплових насосів LG

Також теплові насоси LG можуть похвалитись сезонним коефіцієнтом енергоефективності (SCOP) 4,65 при роботі в режимі обігріву та рейтингом енергоефективності A +++.

Конструкція та принцип роботи

Конструкція та принцип роботи теплових насосів LG

Тепловий насос як і стандартні системи опалення передбачає нагрів приміщень за допомогою гарячої води. Система «повітря-вода» може мати один або два блоки – для зовнішнього і внутрішнього монтажу. У компактному моноблоковому варіанті тепловий насос виконує функції обох блоків. У двоблокових системах передача тепла здійснюється від зовнішнього блоку до внутрішнього. Повітря нагрівається в теплообміннику і передається до пристроїв опалення – радіаторів, теплої підлоги, конвекторів.

В обох випадках вбудований вентилятор активно направляє навколишнє повітря в теплообмінник. Через теплообмінник проходить холодоагент, який переходить з одного стану в інший при дуже низьких температурах. Усередині теплообмінника холодоагент нагрівається повітрям з навколишнього середовища і поступово переходить в газоподібний стан. Для підвищення температури парів, що виділяються  в процесі, використовується компресор. Він стискає газоподібний холодоагент, доводячи його тиск та температуру до необхідного значення. Інший теплообмінник (конденсатор) потім передає тепло від нагрітих парів холодоагенту на опалення (теплі підлоги, радіатори, буферну ємність або водонагрівач). Холодоагент, що знаходиться під тиском віддає тепло, його температура падає і він знову переходить в рідкий стан.

Застосування

Сфери застосування:

 • багатоквартирні будівлі;
 • приватний сектор – заміські будинки, котеджі, дачі;
 • виробничі об’єкти – промислові комплекси, цехи, складські приміщення, офіси;
 • соціальна інфраструктура – спорткомплекси, басейни, ресторани, навчальні заклади.

Насосне обладнання LG може застосовуватися на різних об’єктах без будь-яких санітарно-гігієнічних чи інших обмежень.

Переваги

Переваги теплових насосів LG

Переваги теплових насосів LG:

 1. Екологічність. Джерелом тепла є звичайне повітря, а не продукти згоряння газу, вугілля чи електрика.
 2. Економність. Експлуатація теплового насоса LG не залежить від ціни на паливо. Завдяки високій технологічності системи «повітря-вода», обладнання споживає лише 25% від обсягу всієї виробленої електроенергії.
 3. Конкурентоспроможність. Собівартість експлуатації теплового обладнання LG, в порівнянні з газовим опаленням, вдвічі дешевша. Зі зростанням тарифів на газ розрив буде лише збільшуватися на користь теплових насосів.
 4. Багатофункціональність. Можна застосувати теплові насоси LG не тільки для опалення приміщень, а також кондиціонування та підігріву води.
 5. Знешкодження бактерій. Завдяки унікальній опції Anti-legionella, при нагріванні до 80 С здійснюється знезараження бака з водою.
 6. Безшумна робота. Рівень шуму поряд з працюючим зовнішнім блоком LG не більше 40 дБ.
 7. Надійність. Обладнання пристосоване до ефективної експлуатації в різних кліматичних зонах в температурному інтервалі від -20 С до +48 С.
 8. Тривалий термін служби. Теплові насоси LG розраховані на 30-40 років безперервної експлуатації та за необхідності можуть бути модернізовані.
 9. Безпека. Теплове обладнання LG працює в автоматичному режимі, оснащене системою двоетапного аварійного контролю та має найвищий рівень пожежної безпеки.
 10. Простота експлуатації. Обладнання LG «повітря-вода» є найпростішим для монтажу, оптимально підходить як для міста, так і сільської місцевості.

Якщо зважати на окупність та ефективність обладнання, то встановлення теплового насоса LG – це вигідне вкладення у майбутнє. Щоб максимально використати потенціал обладнання, розрахунок необхідної потужності теплового пристрою LG “повітря-вода” повинні виконувати спеціалісти, враховуючи опалювальну площу, матеріали будинку, можливі тепловтрати, розміри та кількість вікон, дверей, специфіку регіону. Професійне проєктування та монтаж від майстрів компанії «ЕкономТепло» гарантує коректну роботу системи LG протягом довгих років.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.