Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Комплекти з тепловими насосами “повітря/вода” NIBE™

nibe-basic

Комплект “BASIC” включає в себе систему для опалення, яка забезпечує виробництво тепла при температурі зовнішнього повітря до -20°С.

Комплект “BASIC SPLIT” складається із зовнішнього блоку AMS 10, внутрішнього блоку (теплообмінник фреон/вода) HBS 05 та контролеру SMO 20.

Комплект “BASIC МОНОБЛОК” складається з теплового насосу тип “повітря/вода” NIBE F2040, який підключається напряму до системи опалення та контролеру управління SMO 20.

nibe-standart

Комплект “STANDART” включає систему для опалення і нагріву гарячої побутової води при температурі зовнішнього повітря до -20°С.

Комплект “STANDART SPLIT” складається з зовнішнього блоку AMS 10, внутрішнього блоку HK 200S (бак нагріву гарячої побутової води об’ємом 180 літрів, теплообмінник фреон/вода, циркуляційний насос системи опалення/охолодження, запобіжний клапан, розширювальний бак на 10 літрів, електричний нагрівач) та контролеру SMO 20.

Комплект “STANDART МОНОБЛОК” складається з теплового насосу тип “повітря/вода” NIBE F2040, внутрішнього блоку HK 200M (бак нагріву гарячої побутової води об’ємом 180 літрів, циркуляційний насос системи опалення/охолодження, запобіжний клапан, розширювальний бак на 10 літрів, електричний нагрівач) та контролеру SMO 20.

nibe-premium

Комплект “PREMIUM” – це система для опалення і нагріву гарячої побутової води з надзвичайно високими коефіцієнтами продуктивності (COP=5,12 при A7/W35, F2120-12 кВт), яка забезпечує виробництво тепла при температурі зовнішнього повітря до -25°С, зберігаючи низький рівень шуму.

Комплект “PREMIUM” складається з теплового насосу тип “повітря/вода” NIBE F2120, внутрішнього блоку HK 200M (бак нагріву гарячої побутової води об’ємом 180 літрів, циркуляційний насос системи опалення/охолодження, запобіжний клапан, розширювальний бак на 10 літрів, електричний нагрівач) та контролеру SMO 20 або внутрішнього розумного блоку VVM з вбудованим контролером. 

Виникли питання? Дзвоніть!
‎+38 (098) 563-35-91;
‎+38 (099) 090-45-16;

Безкоштовно

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам

Залишити відгук