ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Теплові насоси повітря/вода стало працюють до -25°C!

Тепловий насос повітря/вода використовує невичерпне та поновлювальне джерело енергії природи – вуличне повітря.

Існують певні теплові насоси повітря/вода, які спеціально пристосовані до холодних зим Північної Європи, отже і наших зим, та гарантовано виробляють тепло та гріють воду. Вони працюють навіть коли на вулиці температура повітря сягає до -25°C, разом з тим забезпечують нагрівання води до +63°С.

Хочемо звернути вашу увагу на один з брендів теплових насосів представлених у ЄС, а саме теплові насоси NIBE, які відзначилися низьким рівнем шуму. Отже, їхня робота не буде дратувати Вас та Ваших сусідів.

Використовуючи теплові насоси повітря/вода, витрати на опалення можуть знизитись до 80%. Враховуючи площу будинку, робочі температури системи опалення, потребу у гарячій воді чи підігріву басейну, підключення інших джерел тепла (сонячні колектори, котел…), потребу в охолодженні – обирається та, чи інша модель теплового насосу.

Первинні інвестиції повернуться до вас досить швидко, оскільки теплові насоси мають надзвичайно високий рівень енергоефективності.

NIBE лабораторія теплових насосів повітря-вода


 

F2120 NIBE F2120 – ПРОРИВ У ЕФЕКТИВНОСТІ

Нова серія F2120 є справжнім рекордсменом серед теплових насосів повітря/вода в опаленні, оскільки має SCOP більш ніж 5,0. А це означає, що за річний період тепловий насос витрачає електричну енергію у п’ять разів менше, ніж електричний нагрівач.

Виникли питання? Дзвоніть!
+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Безкоштовно

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.