ClickCease

Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Теплові насоси повітря/вода стало працюють до -25°C!

Тепловий насос повітря/вода використовує невичерпне та поновлювальне джерело енергії природи – вуличне повітря.

Існують певні теплові насоси повітря/вода, які спеціально пристосовані до холодних зим Північної Європи, отже і наших зим, та гарантовано виробляють тепло та гріють воду. Вони працюють навіть коли на вулиці температура повітря сягає до -25°C, разом з тим забезпечують нагрівання води до +63°С.

Хочемо звернути вашу увагу на один з брендів теплових насосів представлених у ЄС, а саме теплові насоси NIBE, які відзначилися низьким рівнем шуму. Отже, їхня робота не буде дратувати Вас та Ваших сусідів.

Використовуючи теплові насоси повітря/вода, витрати на опалення можуть знизитись до 80%. Враховуючи площу будинку, робочі температури системи опалення, потребу у гарячій воді чи підігріву басейну, підключення інших джерел тепла (сонячні колектори, котел…), потребу в охолодженні – обирається та, чи інша модель теплового насосу.

Первинні інвестиції повернуться до вас досить швидко, оскільки теплові насоси мають надзвичайно високий рівень енергоефективності.

NIBE лабораторія теплових насосів повітря-вода


 

F2120 NIBE F2120 – ПРОРИВ У ЕФЕКТИВНОСТІ

Нова серія F2120 є справжнім рекордсменом серед теплових насосів повітря/вода в опаленні, оскільки має SCOP більш ніж 5,0. А це означає, що за річний період тепловий насос витрачає електричну енергію у п’ять разів менше, ніж електричний нагрівач.

Виникли питання? Дзвоніть!
‎+38 (067) 100-12-74;
‎+38 (050) 100-12-74;

Безкоштовно

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук