Кожен кіловат має значення

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
 • ua
 • ru

Тепловий насос вода-вода

Теплові насоси – винахід, що дозволив людству зробити значний крок у розвитку енергоефективності. Ці прилади дозволяють збирати розсіяне у навколишньому середовищі тепло та використовувати його у своїх цілях. Тепловий насос вода-вода дозволяє акумулювати тепло, що концентрується у водоймі та спрямувати його на теплозабезпечення домогосподарства. Обов’язковою вимогою для застосування приладів цього типу є наявність поблизу водойми, яка не замерзає на всю глибину у зимовий період.

Тепловий насос вода-вода ідеальний спосіб енергетичної економії, якщо Ваш будинок знаходиться на березі річки або озера.

Тепловий насос вода-вода сформований із таких складових частин:

 • Теплообмінники
 • Холодильний компресор
 • Циркуляційні насоси
 • Система контролю та захисту

Принцип роботи приладу доволі простий – теплообмінники через тепловий агент передають акумульоване з навколишнього середовища тепло, яке за допомогою циркуляційних насосів подається у систему опалення будинку, залишкове тепло виводиться за допомогою холодильного компресора. Система автоматичного управління контролює цей процес згідно запрограмованих налаштувань та проводить регуляцію теплового обміну.

Тепловий насос вода-вода має доволі високий коефіцієнт корисної дії оскільки температура води у водоймі ніколи не опускається нижче 6 градусів за Цельсієм.

Теплообмінник у водоймі завжди розміщується у товщі води нижче рівня промерзання.

Тепловий насос вода-вода забирає тепло від теплообмінника

 • Зануреного у товщу води
 • Розміщеного на дні
 • Заритого у поверхневий шар підводного грунту

Правильно розрахований спосіб розміщення теплообмінника дозволить підвищити ефективність роботи теплового насосу. Занурені у воду та розміщені на дні теплообмінні елементи фіксуються за допомогою навантажувальних гирь. Заглиблені у дно водойми теплообмінні трубки утримуються за рахунок поверхневого шару грунту. Останній тип розміщення елементів збору тепла вирізняється високим ККД, оскільки концентрація тепла на дні водойми залишається стабільною незалежно від пори року та кліматичних умов.

Тепловий насос вода-вода надзвичайно вигідний для використання у домових господарствах, готельних комплексах, базах відпочинку, що знаходяться поруч із водоймами. Насправді водойма – це нескінченне джерело теплової енергії, яку можна використати у власних цілях.

При температурі на вулиці від -10°С використовувати тепловий насос неефективно, тому краще купити якісний котел на дровах та палити ним, починаючи з -10°С.

Теплові насоси купити, для споживачів важкий крок, але умови теперішнього енергетичного ринку із постійним зростанням цін, вимагають різких кроків у бік енергетичної незалежності. Для тих хто вагається чи варто тепловий насос купити чи ні, буде корисною інформація про те, що тепловий насос вода-вода компенсує свою вартість за рахунок економії на електроенергії та значному зниженні затрат на теплопостачання протягом 3-4 опалювальних сезонів. Теплові насоси українського виробництва зазвичай на 25-30% дешевші від закордонних аналогів.

При купівлі теплової помпи варто пам’ятати, що це прилади, які розраховані на тривалу службу та можуть безперебійно працювати 20-30 років.

Якщо змонтувати тепловий насос в парі із вакуумними сонячними колекторами та купити сонячні фотоелектричні панелі, то ви можете розраховувати на повну енергонезалежність від традиційних джерел опалення.

Високоякісні та надійні теплові насоси купити Ви можете у компанії ЕКОНОМТЕПЛО.

Рекомендуємо Вам також переглянути розділи:

 • Теплові насоси грунт-вода
 • Теплові помпи повітря-вода

Теплові помпи – вагомий крок до зменшення енергетичних витрат та надійного забезпечення свого дому теплом та гарячим водопостачанням.

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук